BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama

Akcesoria na siłownię

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator: mkamil

Akcesoria na siłownię

Postprzez Grvert » 06 wrz 2018, 13:35

Cześć,

Niebawem otwieram swoją siłownię i zastanawiam się co mógłbym w niej umieścić, aby polepszyć jej wizerunek i poprawić jakość obsługi klienta?
Grvert

Re: Akcesoria na siłownię

Postprzez Krys89 » 06 wrz 2018, 13:40

Według mnie takie rzeczy jak ogólnodostępna woda powinna być wyposażeniem każdej siłowni, być może nie dostaniesz za to dodatkowych zysków z jej sprzedaży, jednak jestem pewny, że zyskasz tym uznanie klientów. Bardzo ciekawym pomysłem jest również postawienie automatu ze zdrową żywnością. Przekąski w pracy wcale nie muszą oznaczać kalorycznych słodkości czy pustych zapychaczy. Pyszne soki, pełnoziarniste batony oraz mieszanki bakalii prosto z maszyny sprzedającej. Taką ofertę posiada firma https://ebakalland.pl/bak-selection-jagody-goji-100g.html Dawniej automaty kojarzyły się głównie z gazowanymi napojami. Dziś nie jest to już regułą. Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się owocowe czy warzywne soki, które stanowią świetną alternatywę dla zwykłej wody. Automaty z taką zawartością to doskonały wybór szczególnie dla większych firm czy miejsc, gdzie przewija się dużo dzieci i młodzieży. Większa dostępność zdrowych produktów przekłada się na odpowiednie nawyki żywieniowe u najmłodszych i dorosłych, a co się z tym wiąże, także ich kondycję i zdrowie. Warto o to zadbać już teraz.
Krys89

Powrót do Ciekawostki