BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Aplikacja do zarządzania firmą

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Aplikacja do zarządzania firmą

Postprzez joki » 09 sie 2018, 17:24

Czy możecie polecić mi jakąś dobrą aplikację do zarządzania firmą , cos sprawdzonego co usprawni pracę w mojej firmie . Czytałem że świetnie sprawdza się w tej kwestii comoveo CRM. wiele osób chwali go sobie , jak uważacie ?
joki

Re: Aplikacja do zarządzania firmą

Postprzez Malinka » 10 sie 2018, 14:18

Dość ogólne pytanie. Wszystko zależy od rodzaju działalności jaką prowadzisz, gdyż do restauracji sprawdzi się jeden system, a np. do magazynu byłby już bezużyteczny. Jeżeli chcesz skutecznie rozwinąć swoją firmę, to moim zdaniem powinieneś pomyśleć również o outsourcingu płac i kadr, który docelowo przyniesie ci sporo oszczędności pieniędzy i czasu. Ja np. korzystam z usług firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/hr-payroll/ dzięki czemu wszelkie sprawy związane z obsługą mojego zespołu przekazałem w ręce zewnętrznej firmy. Nie muszę martwić się o umowy, wypłaty czy dodatkowe benefity, gdyż to wszystko wykonuje za mnie właśnie ta firma.
Malinka

Postprzez Malinka » 25 sie 2018, 22:27

Niedawno miałam okazję jeść kolację w jednej z Warszawskich restauracji i bardzo mi się spodobało, oprogramowanie, które mieli. Był to system POS. Dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://joinposter.com/pl/mozliwosci System POS jest połączeniem urządzeń z dedykowanym im oprogramowaniem, które wspólnie tworzą stanowisko sprzedażowe. Skrót POS pochodzi od angielskich słów Point of Sale, czyli dosłownie punkt sprzedażowy. Rozwiązania POS wykorzystywane są do kompleksowej sprzedaży, poczynając od przyjęcia zamówienia od klienta, na płatności za towar kończąc. Myślę, że tego typu rozwiązanie sprawdzi się świetnie nie tylko w gastronomii, ale również innych firmach zajmujących się sprzedażą.
Malinka

Postprzez basiunia » 28 sie 2018, 12:02

Do faktur z całym sercem mogę polecić Taxomatic, który trzyma wszystkie faktury firmowe w jednym miejscu. Mówię wam, to naprawdę ułatwiło mi życie!
basiunia

Postprzez nocna1 » 20 wrz 2018, 14:41

Na pewno warto inwestowac w oprogramowanie, ktore nam pozwoli zarzadzac firma. Wiem, ze tutaj https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ mozna takie kupic. Bedzie duza pomoca taki program do zarzadzania nasza firma. Warto np. tutaj zerknac na takie programy.
nocna1

Powrót do Pomysł na biznes