BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Re: Co kupować przez internet?

Postprzez daknez » 23 kwi 2012, 10:22

Niedługo obok Almy, również tesco będzie umożliwiać zakupy przez internet. Kilka razy korzystałem z takich zakupów w almie i wszystko było ok. Generalnie polecam :)
daknez

Postprzez Piotras » 24 paź 2012, 11:35

Ja zabawek trochę w sieci kupuję (http://dobrodziecka.pl/sklep/), zywność też - ale taką z dłuższym terminem przydatności, no i buty - buty obowiązkowo w sieci. Dużo taniej wychodzi
Piotras

Postprzez Piotras » 09 lis 2012, 16:44

karski napisał(a):Spozywcze to chyba tylko alma daje radę.

Karski, sory że na chwilę zmienię temat, ale widzę, że promujesz mieszkania z Wawki, więc pewnie jesteś ze stolicy - nie wiesz może czy parking na lotnisko Modlin jest tylko ten: http://modlinparking.pl czy gdzieś bliżej/kawałek dalej jest jeszcze jakiś? Potrzebny mi na dniach, a lubię sobie porównywać różne firmy...?
Piotras

Postprzez biznesmenka » 13 lut 2013, 10:40

Ja uwielbiam kupować w sieci. Zamawiałam już chyba prawie wszystko oprócz jedzenia ( ale karmę dla zwierząt już tak) i muszę powiedzieć, że chyba tylko raz się przejechałam. Generalnie polecam :)
biznesmenka

Postprzez mtello » 21 maja 2013, 17:49

Ja np ostatnio zamawiałem sobie rzeczy potrzebne do przeprowadzki na Dyspensery do folii stretch a tak generalnie to chyba tylko jedzenia nie kupuję przez neta
mtello

Postprzez green » 09 cze 2013, 13:12

A kupowaliście sprzęt komputerowy przez Internet? Zastanawiamy się jaki wybrać jaki laptop do gier i czy nie zdecydować się na zakup w internecie, bo to taniej sporo wychodzi.
green

Postprzez misiek » 08 lip 2013, 22:14

Ja bardzo często robię zakupy przez internet ;) Jest taniej a poza tym wygodnie siedząc w domu przed komputerem można przejrzeć setki różnych produktów. W ostatnim czasie znalazłem takie fajne bluzy muzyczne - zamówiłem dwie i jestem bardzo zadowolony ;) Świetnej jakości.
misiek

Postprzez sanchopansa » 05 sie 2013, 14:16

Moim zdaniem w sieci bardzo oplaca się kupowac sprzęt uzywany z gwarancja, dotyczy to zarówno sprzętu agd jak i rtv :) Można wtedy naprawdę dużo taniej znaleźc fajne rzeczy i zawsze jest jeszcze ta pewnosć, że jakby sie coś zepsuło, to nie zostajemy na lodzie. My w ten sposób nabylismy telefon komórkowy, ekspres do kawy i mikrofalowkę :) Kwestia przydatna zwłaszcza w sytuacji młodych małzeństw, które dopiero urządzaja się na swoim i nie mają worka z kasą bez dna ;-) Przepraszam za brak niektorych pl znakow, klawiatura mi nawala :-/
sanchopansa

Postprzez emil » 27 sie 2013, 17:17

Ja kupuję odzież trekkingową w http://www.barna.pl/odziez-trekkingowa-o_c_76_1.html myślę, że w tym okresie się przyda, idealna pora by się wybrać w góry.
emil

Postprzez forumowiczka » 10 wrz 2013, 13:30

Myślę, że przez Internet można kupować wszystko, co tylko on oferuje, jednak zawsze należy robić to "z głową". Czyli nie kupować podejrzanie tanich markowych produktów (ktoś już pisał o perfumach, kosmetyki dotyczy ta sama zasada). Przy zakupie obuwia i ubrań trzeba koniecznie wziąć pod uwagę tabelę rozmiarów i dokładnie się pomierzyć, żeby uniknąć problemów, związanych z odsyłaniem artykułu. Produkty spożywcze też można kupować! W Anglii to bardzo popularne. Przeglądasz produkty danego hipermarketu w Internecie i chwilę później panowie z zakupami pukają do Twoich drzwi :) W Polsce takie praktyki są jeszcze mało znane i praktykowane, ale może kiedyś... ;)
forumowiczka

Postprzez powaznyobywatel » 16 wrz 2013, 14:16

ja niestety zostałem oszukany na allegro. A mianowicie kupiłem telefon, który okazał się być innym modelem włożonym tylko w taki sam panel jaki posiadał telefon, który chciałem zakupić. Zasugerowałem się dobrymi opiniami owego sprzedawcy , a i tak straciłem na tym sporą sumę pieniędzy.
powaznyobywatel

Postprzez palikin » 21 sty 2014, 19:47

Wszystko :) Od ubrań począwszy na zakupach spożywczych skończywszy, nie wspominając o elektronice. Warto sprawdzić np. w sklepie internetowym www.conrad.pl, bardzo duży wybór, szybko, tanio, wygodnie.
palikin

Postprzez niebo » 22 sty 2014, 21:17

Ja robię tak, że idę do sklepu, przymierzam, a potem kupuję w necie - taniej :)
niebo

Postprzez AndrzejEko » 03 lut 2014, 11:09

niebo napisał(a):Ja robię tak, że idę do sklepu, przymierzam, a potem kupuję w necie - taniej :)

Sporo osób robi podobnie i np. w USA właściciele sklepów stacjonarnych próbują z tym walczyć http://natemat.pl/55629,nietypowa-walka ... nie-towaru
Obawiam się, że u nas też może do tego dojść, gdyż koszty lokalu są spore, a ceny nigdy nie będą tak niskie jak w sieci.
AndrzejEko

Postprzez apogeum » 12 lut 2014, 16:29

Moim zdaniem praktycznie wszystko - głównie sprzęt, który jest znacznie tańszy w sklepach internetowych niż stacjonarnych. W zasadzie wszystko do swojego domu zakupiłem w sklepach internetowych.
Laptop na przykład udało mi się dostać w cenie tańszej o ponad 800 zł a to moim zdaniem bardzo duża oszczędność...
Myślę, że warto jest skorzystać z porównywarek cenowych. Dużo opinii o sklepach i sprzęcie jest na skąpcu: http://www.skapiec.pl/#from78859 - zawsze zaglądam kiedy planuję coś kupić. Dzięki takim porównywarkom można oszczędzić naprawdę dużo kasy. ..
apogeum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki