BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

dobre kosmetyki do cery trądzikowej to ...?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

dobre kosmetyki do cery trądzikowej to ...?

Postprzez azura » 07 cze 2018, 13:31

Witajcie. Czy jesteście w stanie polecic jakieś dobre kosmetyki, które poradzą sobie z typowymi problemami cery tłustej i trądzikowej ? Chodzi mi o takie, które nie zatykaja porów i są bezpieczne ( skóra skłonna do podrażnień ). Z góry dzięki :)
azura

Re: dobre kosmetyki do cery trądzikowej to ...?

Postprzez lenkaa1 » 13 cze 2018, 19:12

azura a nie próbowałaś dermokosmetyków ? U mnie fajnie się sprawdzają i można je kupić w zasadzie w każdej aptece. Ja też mam dość wrażliw,ą skórę i takie drogeryjne kosmetyki z kiepskim składem tylko ją podrażniały. Trądziku akurat nie mam ale zmagam się z suchą skórą a to też nic fajnego ;/ Dermokosmetyki dają radę :)
lenkaa1

Postprzez olamola » 17 cze 2018, 17:57

azura wypróbuj sobie naturalne kosmetyki z Eldan Cosmetics. Używam ich od dawna i uważam, że są mega skuteczne i bezpieczne dla wrażliwej skóry trądzikowej. Mam ich kremy, maski i prodkty do demakijażu. Dają radę :)
olamola

Postprzez azura » 19 cze 2018, 07:04

ooo olamola a te kosmetyki można też kupić do użytku domowego ? Pytam bo wiem, że moja kosmetyczka ma u siebie w salonie kilka zabiegów z ich wykotzystaniem ( kojarzę nazwę firmy ) i nie sądziłam, że można je też kupić w detalu i samodzielnie uzywać :)
azura

Postprzez olamola » 20 cze 2018, 06:11

azura no pewnie, że tak :) a fakt, że są wykorzystywane też w salonach kosmetycznych mówi sam za siebie - są mega skuteczne :) Zainwestuj na początek powiedzmy w jeden krem i coś do dmakijażu i sama ocenisz efekty :)
olamola

Postprzez makarena » 03 lip 2018, 19:31

Do cery z problemami to krem Cetaphil PS Lipoaktywny https://www.cetaphil.pl/117/cetaphil-ps-lipoaktywny/ będzie odpowiedni tak myślę. Jest to specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej.
makarena

Postprzez azura » 11 lip 2018, 18:13

dzięki jeszcze raz za namiary na Eldan Cosmetics :) Kupiłam już mini zestaw na początek i od kilku dni stosuję. Na razie jestem zachwycona. Delikatny zapach, przyjemna konsystencja. Na efekty muszę jeszcze troszkę poczekać ale ok, cierpliwa jestem :)
azura

Postprzez beccyg » 11 lip 2018, 19:16

Musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na składy kosmetyków. Teraz można znaleźć na prawdę dużo naturalnych kosmetyków.
beccyg

Postprzez mamu » 12 lip 2018, 12:34

Na pewno postawiłabym na kosmetyki naturalne. Te powinny być najlepszym wyborem do chyba każdej cery. Zapoznajcie się z takimi na https://drogerialilaroz.pl ja to zawsze dokładnie czytam opisy, a jak są jakieś bardziej znane to i nawet recenzje i opinie od blogerek.
mamu

Powrót do Pogaduszki