BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Dobre studio tatuażu w Warszawie.

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Dobre studio tatuażu w Warszawie.

Postprzez olamola » 12 sie 2018, 18:30

Moi drodzy dojrzałam do decyzji o zrobieniu sobie tatuażu. Chce sobie zafundować taką ozdobę ciała na 30 urodziny. Szukam sprawdzonego studia tatuażu w Warszawie. Możecie mi polecic sprawdzone miejsce? Z góry dzięki :)
olamola

Re: Dobre studio tatuażu w Warszawie.

Postprzez azura » 23 sie 2018, 16:39

olamola ja też podjęłam podobną decyzję jeśli chodzi o zrobienie tattoo z okazji urodzin ale ja bede świetować w ten sposób swoje 40 urodzinki :) Nawet mój mąż się zdecydował i wybieramy się razem. Jeśli chodzi o dobre studio to jestem jeszcze w trakcie researchu :)
azura

Postprzez lenkaa1 » 27 sie 2018, 16:57

Dziewczyny jak Wrszawa to tylko Jah Love Tattoo :) Robiłam u nich wszystkie swoje tatuaże ( mam ich 4 ) i uważam, ze to najlepsze studio tatuażu w mieście!
lenkaa1

Postprzez Spider » 29 sie 2018, 09:37

Nie obawiacie się, że jak będziecie mieli te 50, czy 60 lat, to tatuaż będzie wyglądał zwyczajnie źle?
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
Spider

Postprzez olamola » 31 sie 2018, 16:50

dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi :) lenkaa1 przejrzałam sobie prace ludzi pracującyh w jah love tattoo i faktycznie robią wrażenie. Tam pracuje tak dużo ludzi, że ciężko tak z biegu wybrać kogoś konkretnego. Do kogo Ty chodziłaś ?
olamola

Postprzez lenkaa1 » 03 wrz 2018, 12:58

olamola wiesz co każdy z nich ma swój własny styl, dlatego warto przejrzeć sobie całą galerię na ich fanpage. Ja akurat chodziłam do Kingi i do Jacka :) Ich styl pracy i dzieła najbardziej do mnie przemówiły ale to na pewno sprawa indywidualna :)
lenkaa1

Postprzez watyrka » dzisiaj, 17:56

Świetne studio tatuażu w warszawie jak dla mnie to iroink mają naprawdę rewelacyjnych profesjonalistów, początkowo bałam się,że nie zdecyduje się na żaden tatuaz ale właśnie ostatecznie zrobili dla mnie to czego chciałam. Drugi tatuaż mialam ze zniżka, wiec skorzystałam.
watyrka

Powrót do Pogaduszki