BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Dobry prawnik Radom

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Dobry prawnik Radom

Postprzez bifka » 03 kwi 2018, 09:05

Witam serdecznie,
poszukuję jakieś dobrej kancelarii prawnej z Radomia lub najbliższych okolic do przygotowania kilkunastu umów handlowych mojej firmy. Czy moglibyście mi kogoś polecić? Wiem, że na pewno sprawą musiałby się zająć jakiś dobry, doświadczony radca prawny, Radom jest jednak na tyle duży, że jest w czym wybierać, a zależy mi, aby było to wykonane solidnie, w miarę szybko i jednocześnie niedrogo. Z góry dziękuję za Wasze podpowiedzi :)
bifka

Re: Dobry prawnik Radom

Postprzez Malinka » 11 kwi 2018, 15:58

Kancelarią prawniczą, która prowadzi sprawy z obszaru Warszawy, jak i całej Polski jest kancelaria SUW. Funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 1997 roku, a od 2015 roku nosi obecną nazwę. Specjalizuje się w sprawach związanych z nieruchomościami, w tym zwrotu zwrotem wywłaszczonych nieruchomości byłym właścicielom, którzy utracili je na mocy uchwalonego w okresie komunizmu tzw. dekretu Bieruta - http://suwka.pl/o_mnie.php
Malinka

Postprzez marissa1 » 27 kwi 2018, 07:51

Tylko czy ktoś może mi napisać ile taki prawnik kosztuję jakbym wynajął go na dwie sprawy sądowe

Postprzez debek5 » 08 maja 2018, 07:45

Moim zdaniem warto zainteresować się również prawnikiem czy adwokatem z poza rejonem swojego zamieszkania. Np podam Ci całkiem fajną kancelarię adwokacką http://adwokaci-dabrowscy.pl/prawo-gospodarcze.html , zajmują się firmami, zajmują się prawem cywilnym, spadkami, rozwodami, podziałem majątku. Zastanów się, czy rzeczywiście tylko Radom wchodzi w grę ? :)
debek5

Postprzez Fejmus » 13 maja 2018, 23:11

Wybór złego prawnika, faktycznie często skutkuje problemami i warto unikać błędnych decyzji
Fejmus

Powrót do Błędy popełniane w biznesie