BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Dobry telefon do pracy - jaki?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator: mkamil

Dobry telefon do pracy - jaki?

Postprzez errato » 05 sty 2018, 11:16

Jaki telefon do pracy możecie polecić?
Szukam czegoś, co dobrze się nada, będzie działać niezawodnie.
errato

Reklama

Re: Dobry telefon do pracy - jaki?

Postprzez erozja » 05 sty 2018, 15:07

Może coś z nowych Samsungów?
Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/samsun ... cena/6360/ zobacz sobie co o nich piszą.
Moim zdaniem to jest coś, co warto wziąć pod uwagę.
Aczkolwiek nie zaszkodzi też zwyczajnie wybrać się do sklepu i tam sobie porównać.
erozja

Postprzez Grvert » 30 sty 2018, 10:48

Ja jestem bardzo zadowolona z telefonu iphone 7. Kupiłam go w sklepie https://ispot.pl/iphone-iphone-7-plus jakieś dwa miesiące temu, ale już teraz wiem, że nie zamieniłabym go na żaden inny. Dla mnie przy wyborze nowego telefonu najważniejszy był w sumie aparat. Wszyscy wiemy, że smartfony swoją popularność w dużej mierze zawdzięczają dodatkowym funkcjom, jak możliwość wykonywania zdjęć. Coraz lepsze aparaty montowane w telefonach sprawiają, że wielu użytkownikom w zupełności wystarczają one do robienia zdjęć czy nagrywania filmów. Warto zwrócić uwagę na ten element podczas zakupu smartfona.
Grvert

Postprzez andrzejk » 14 lut 2018, 09:51

Ja polecam telefon Microsoft Lumia 640 i 640XL.
andrzejk

Powrót do E-Biznes