Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Ciastko2
Posty:1
Rejestracja:27 sie 2018, 23:56

27 sie 2018, 23:56

Jeśli potrzebujecie szybkiej pożyczki na np. naprawę auta to lendon można zaufać. Pożyczałam od nich ostatnio 3 tys zł i nie dopłacałam - pierwsza pożyczka jest za darmo. Miła obsługa i bez żadnych kruczków. https://www.lendon.pl/
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

08 wrz 2018, 22:05

Warto rozejrzeć się za różnymi możliwościami jak rozkręcić firmę na dobre. Ciekawie da się to zrobić np. w Financial home - fajne pożyczki pod zastaw, raty nie takie niskie, ale za to bezpieczni i elastyczni. Warto poczytać.
Awatar użytkownika
andrew
Posty:1
Rejestracja:24 wrz 2018, 12:18

24 wrz 2018, 12:21

Myślę że jeśli już wpadliśmy w długi poprzez zaciągnięte kredyty to nie ma co kombinować i ryzykować. Ja postawiłem na konsolidację moich kredytów z pomocą https://www.splatachwilowek.pl/ by nie narażać się na utratę płynności finansowej i mieć szansę na spokojne spłacenie swoich zobowiązań.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

24 lis 2018, 11:25

Musieli by mnie chyba siłą zaciągnąć do jakiegoś chwilówkowego oddziału, żebym wziął to badziewie. Uważajcie z tym, ja słyszałem już tyle dramatycznych historii po wzięciu chwilówek, że uważam, że to powinno byc dawno zdelegalizowane. A tak zupełnie na poważnie - lepiej zainteresować się rozsądnymi pożyczkami np. pod zastaw - firma Financial Home bryluje w temacie w ostatnim czasie, szczególnie w budowlance.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

21 gru 2018, 00:37

A słyszałeś kiedyś o Financial Home? Przyzwoicie oprocentowane pożyczki pod zastaw, oczywiście nie na ładne oczy, tylko na potwierdzenie tego co robisz z finansami, ale jeśi ktoś jest uczciwy to nie powinien mieć problemu. A firma znacznie bardziej elastyczna niż bank./
Awatar użytkownika
KewinekOO
Posty:3
Rejestracja:03 sty 2019, 20:26

05 sty 2019, 17:12

Wydaje mi się, że czasami tak własnie jest, szczególnie jeśli ktoś jest zadłużony. Na całe szczęście istnieje obecnie wiele pożyczek dla zadłużonych jak https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które już naprawdę nie potrafią poradzić sobie ze swoją sytuacją finansową.
sonet
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:31 lip 2017, 13:58

01 lut 2019, 20:44

W parabanku dostanie się szybko pożyczkę, ale szybko trzeba spłacić i zapłacić krocie. W banku Raiffeisen jest pożyczka na zero procent. Spłacać można przez 2 lata a koszt to prowizja bankowa (2,99%) od wielkości pożyczki.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

04 lut 2019, 22:05

Z tego co podajecie to moim zdaniem jedyną sensowną opcją są pożyczki pod zastaw. Np. takie firmy jak Financial home to ugruntowana pozycja na rynku, nie są to chwilówki tylko przecież normalne pożyczki z weryfikacją klienta pod kontem zdolności finansowej. Do tego jasne zasady i mam przerzucie, że przy problemach w którymś momencie spłaty istnieje szansa jakiegoś "pokojowego" rozwiązania problemu.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 18:51

Rzeczywiście Financial Home to dobra opcja. A jak u Ciebie z możliwością zastawu? Ja wiem, że oni głównie udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości i chyba preferowanymi klientami są przedsiębiorcy, ale głowy sobie nie dam uciąć. Słyszałem tylko, że są solidni i słowni, a w tym biznesie to już naprawdę dużo.
Awatar użytkownika
Elwira3
Posty:3
Rejestracja:19 cze 2018, 11:36

02 mar 2019, 13:35

Niestety, jeśli nie ma możliwości uzyskania kredytu w banku, trzeba skorzystać z innych możliwości. Nie ma co też z góry zakładać, że jest to zło konieczne, wystarczy trafić na odpowiednią firmę. Ostatnio korzystałam z oferty firmy Provema i byłam bardzo zadowolona. Łatwo, szybko i konkretnie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl