Oszczędzać na sprzęcie do biura?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

19 cze 2017, 18:23

Nie wydaje mi się, żeby oszczędzanie na sprzęcie biurowym to dobry pomysł.
Ale już rozsądne porównanie różnych opcji jest jak najbardziej na miejscu.
Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4593/ poczytaj sobie coś więcej na ten temat.
Piszą tam o róznych modelach.
Mercato
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:30 lis 2016, 11:35

29 cze 2017, 10:03

Zależnie jak duże będzie to biuro, ale w przypadku większych biur zrezygnował bym z samodzielnego szukania każdego sprzętu i zlecił to zadanie odpowiedniej firmie, która następnie zajmie się również konserwacja i serwisem tego sprzętu.
Awatar użytkownika
jakub556
Posty:1
Rejestracja:18 lip 2017, 17:31

18 lip 2017, 17:31

według mnie to nie ma sensu
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

28 gru 2017, 09:21

Uważam, że sprzęt w biurze jest bardzo ważnym elementem więc wręcz nie wolno na nim oszczędzać. Polecam rzucić okiem na dobre modele laptopów, na przykład marki Dell: https://www.komputronik.pl/product/3698 ... 8ktr-.html. Kupując taki komputer macie pewność, że jest to laptop który posłuży Wam na długo.
Awatar użytkownika
Antje73
Posty:1
Rejestracja:15 sty 2018, 21:51

15 sty 2018, 22:35

Według mnie w biurze powinny być bardzo dobre rzeczy. Na takim czymś nie można oszczędzać.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

28 sty 2018, 11:17

Sprzęt do biura to nie tylko laptop czy drukarka. Przede wszystkim trzeba zacząć od porządnych i funkcjonalnych mebli. Wbrew pozorom na tym tez można zaoszczędzić. Jeśli aranżacja biura jest dobrze przemyślana nie trzeba martwić się o kumulację kosztów. Jeśli sami nie macie pomysłu na urządzenie biura to polecam zdać się na firmę oferującą wyposażenie biur http://www.mikomaxsmartoffice.pl/uslugi . Dzięki ich profesjonalnemu doradztwu w zakresie zagospodarowania miejsca pracy można zoptymalizować koszty.
zuzka

13 lut 2018, 22:24

micha123 pisze:Uważam, że nie ma sensu oszczędzać... Te sprzęty powinny być dobre, aby nie trzeba było ich często serwisować. Na szczęście dość często organizowane są promocje, dzięki którym można zaoszczędzić. Szukając drukarki, warto nabyć jeden z modeli firmy EPSON. Trwa aktualnie akcje umożliwiająca zwrot części kosztów związanych z zakupem urządzenia wraz z kompletem tuszu, które jest nią objęte. Można o niej przeczytać na http://www.epson.pl/zwrot
Miałam do czynienia z kilkoma modelami tej firmy i wszystkie spełniały moje wymagania, tak więc mogę polecić - a promocja? Wyłącznie na plus!
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

14 lut 2018, 09:01

Zależy jak na to spojrzeć. Oczywiście warto zadbać o to, aby biuro było kompletnie wyposażone. Ale jeśli można kupić coś taniej, to nie widzę sensu, aby przepłacać. Na przykład jeśli potrzebowalibyście drukarek atramentowych lub laserowych, laptopów, urządzeń wielofunkcyjnych lub materiałów eksploatacyjnych do drukarek, warto zajrzeć do sklepu LOCOPRINT, który oferuje tego rodzaju sprzęt po naprawdę atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
zgryźlik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 lut 2018, 13:51

19 lut 2018, 15:33

Jeśli ktoś ma nerwy ze stali i nie będzie się wściekać, jak sprzęt zacznie się wszystko psuć i nie będzie można nic wydrukować, bo kupiło się najtańsze meble i wyposażenie, to życzę powodzenia. W tej kwestii trzeba pohamować swoje tendencje sknery i starać się kupować porządny sprzęt.
kacpe
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:02 kwie 2018, 12:44

02 kwie 2018, 12:45

Ja bym nie oszczędzał bo to tylko wstrzymuje rozwój firmy według mnie

________________________________________
strony internetowe
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl