Idealne ciało jest dla was ważne?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

20 mar 2018, 10:14

Wygląd jak najbardziej jest dla mnie ważny, dlatego między innymi ćwiczę oraz zdecydowalem się na dietę i zamawiam sobie catering dietetyczny Warszawski dzień od pana gesslera. Jedzenie jest bardzo dobre i smaczne. Można fajnie schudnąć na takiej diecie.
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

04 cze 2018, 11:35

Uważam że waga nie jest najważniesza... Ja stawiam na wyrzeźbione ciało co nie jest jednoznaczne z odchudzaniem. Najlepeij jak dla mnie działają ćwiczenia rozciągające bo wtedy pojawiają się ładne kształty bez względu na rozmiar. Nie jestem specjlaistką od tego i szukam teraz jakiś dobrych gum. Fajne ekspandery wiedziałam na stronie https://www.ceneo.pl/Ekspandery_i_gumy tylko nie wiem czy to takie dobre ceny jak za kawałek gumy... Co o tym sądziecie? Który byłby wart kupienia?
zikala
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:04 cze 2018, 13:44
Lokalizacja:Janów Lubelski

04 cze 2018, 13:54

Jeśli ktoś zajmuje się modelingiem to tak. W innym przypadku idealne ciało to lekka przesada, ale co kto lubi.
Awatar użytkownika
Moniz
Posty:4
Rejestracja:11 cze 2018, 16:11

11 cze 2018, 16:21

Osobiście mam parę dodatkowych kilogramów - aczkolwiek myślę, iż podkreślają one tylko moją figurę. Tak jak wspomniała poprzedniczka - myślę że to zależy od człowieka, kto co lubi. Niektóre dziewczyny lubią się odchudzać a niektóre lubią jeść :).
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

17 cze 2018, 22:58

Dla mnie jest bardzo ważne, dlatego chodzę na siłownię dwa razy w tygodniu a teraz jestem dodatkowo na diecie z cateringiem dietetycznym warszawski dzień od gesslera. Dieta jest super skomponowana a ja jadam w końcu regularne posiłki.
Norbert
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:27 mar 2018, 14:41

19 cze 2018, 08:10

Idealne może nie, bo ideałów nie ma. A dążenie do sylwetki z Instagram'a, która pewnie jest ciężko wypracowana, ale pomogły jej też filtry i photoshop jest niedoścignione. Mimo to, ważne jest dla mnie zadbane i zdrowe ciało. To jak wyglądamy sporo o nas świadczy, a pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Ja zawsze stawiałem na sport, bo wiem, że w przyszłości chciałbym być sprawny. Do tego wprowadziłem odpowiednie nawyki żywieniowe. Sporo owoców, warzyw, zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Moje ulubione źródło to kasze, bo jakoś o dziwo nie specjalnie przepadam za ryżem. A potrawka z kurczaka z warzywami w towarzystwie tej kaszy http://melvit.pl/p_kasza-gryczana-prazona-4-x-100-g_17 smakuje wybornie! Pamiętajcie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Wtedy będzie idealnie!
EmKa
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:01 lut 2016, 10:28

24 lip 2018, 08:32

Kondycję psychofizyczną poprawia ten olejek https://cbddirect.pl/ To środek z certyfikatami, cenę ma przyjazną.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

29 sie 2018, 11:15

Jak najbardziej, chce mieć idealnie urzeźbione ciało jednak samą dietą go nie osiągnę :( zastanawiałam się nad siłownią jednak zupełnie brak mi na nia czasu i chyba postawie na domowe treningi. Tutaj znalazłam bardzo duzo ciekawych artykułów http://domowetreningi.pl/cwiczenia-w-do ... c-nadwage/ na temat tego co mogę ćwiczyć w domu aby mieć moje wymarzone ciało :) Mam nadzieje że uda mi się szybko osiągnąć zamierzony efekt :)
Awatar użytkownika
AdamZdr
Posty:4
Rejestracja:17 lis 2018, 12:58

17 lis 2018, 13:33

Moim zdaniem nie ma co kierować się tylko i wyłącznie wyglądem zewnętrznym.
Awatar użytkownika
gabrysiakubel
Posty:6
Rejestracja:23 lis 2018, 14:18

23 lis 2018, 14:25

Nikt nie ma idealnego ciała. Ale każda kobieta powinna dbać o siebie, z pewnością zwiększy to jej pewność siebie. Ja staram się zdrowo odżywiać i ćwiczyć 3 razy w tygodniu i od razu lepiej się czuję
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl