Które auto?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

15 lut 2018, 23:04

Co myslicie o autach marki peugeot?Juz nie mówię o konkretnym modelu auta. U mnie zawsze był niezawodny,wiadomo że zawsze jakieś usterki się tam pojawiały no ale każda rzecz podlega eksploatacji. Co myslicie o tej marce?
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

22 lut 2018, 16:05

ja mam model 2008 od nich i musze przyznać, że jeszcze nigdy nie jeździło mi się tak dobrze. Francuzi wiedzą jak zrobić auto, by świetnie wyglądało i jeszcze lepiej się go prowadziło. Organizują też akcje wyprzedażowe, gdzie nawet ludzie mniej zamożni mogą kupić nowe, pewne auto z salonu
Awatar użytkownika
Minion
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:28 lut 2018, 09:28

28 lut 2018, 10:27

Nie jestem przekonany do europejskich aut. Wolę japońskie, są dużo lepsze.
fribrel
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 mar 2018, 23:07

01 mar 2018, 23:08

Moim zdaniem najmniej awaryjne są toyoty
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

04 kwie 2018, 17:09

Zgadzam się, też mam auriskę z instalacją lpg optima, zero problemów i awarii a na paliwo zawsze mnie stać, zobacz ile zaoszczędzisz http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci decydując się na montaż takiej instalacji w warsztacie
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 kwie 2018, 08:37

Niestety nigdy nie miałem peugeota, bo bardziej gustuję w VW, ale kilku moich znajomych tak.
Z tego co wiem, to każdy był zadowolony z pracy auta, nie mieli większych problemów z awaryjnością, a jeden znajomy chwalił sobie cenę ubezpieczenia jaką dostał. Miał Peugeota 206, a ubezpieczał auto w https://www.mtu24.pl/ za pakiet AC/OC/NWW dostał bardzo atrakcyjną cenę.
Nie jestem specjalistą od ubezpieczeń, ale mi również ta oferta wydała się atrakcyjna i sam rozważam zmianę ubezpieczyciela.
Awatar użytkownika
sylwusia
Posty:2
Rejestracja:30 kwie 2018, 11:15

30 kwie 2018, 11:19

Najlepiej to będzie jak umówisz się w salonie https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ na jazdę próbą i wtedy podejmiesz decyzję który model tego japońskiego producenta chciałabyś mieć. Ja po kolejnym spóźnieniu do pracy i tym tłoku w autobusie stwierdziłam że koniec z tym i zaczęłam sie rozglądać za czymś swoim. Myślałam ze nie będzie mnie stać na nowe auto, ale pochodziłam po salonach w Częstochowie i moim łupem padła mazda 2 właśnie od tego częstochowskiego dealera
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

25 maja 2018, 09:16

Akurat tu się muszę zgodzić z Sylwusią bo mazda ma bardzo dobre samochody, japońskie silniki są najlepszej jakości, do tego projektują auta zgodnie ze stylistyką KODO. A tam w salonie Klimczak mają bardzo dobrych doradców którzy na pewno pomogą odpowiednie auto dobrać
Awatar użytkownika
valdini
Posty:4
Rejestracja:30 maja 2018, 17:26

30 maja 2018, 17:36

Jakby popatrzeć na samochody jakich marek jeżdżą w największej ilości w krajach trzeciego świata, to można zauważyć, że bardzo dużo jeździ tam Toyot. Jak dla mnie to może świadczyć o tym, że są nie do zdarcia :lol: Aczkolwiek zgadzam się z przedmówcami, w Mazdach na ogół też dobrze z niezawodnością, no może pomijając RX-8 z felernym silnikiem Wankla :P
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

12 cze 2018, 13:14

Gdybym miała teraz wybierać samochód, to bez zastanowienia byłby to samochód japoński, a dokładnie Mazda CX-5 https://wrobel.mazda-dealer.pl/modele/2015-mazda-cx-5 . Ten SUV Mazdy wyróżnia się elegancką linią nadwozia i praktycznym wnętrzem, a także - to co ma dla mnie bardzo ważną rolę, to rozbudowano systemy bezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl