W bloku lepiej pies, czy kot?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

29 wrz 2016, 18:10

Jeśli marzy ci się pies, to lepiej zrezygnuj z przedstawiciela jakiejś dużej rasy.
Tutaj https://www.pupilo.pl/wiadomosc/jaki-pi ... ania/3403/ masz trochę podpowiedzi jakie zwierzaki dobrze się nadają do mieszkania.
Dla psa najważniejsze będzie to, żebyś z nim wyszedł te kilka razy na spacer i spędzał z nim czas.
Kot przywiązuje się do miejsca, raczej nie będzie mu przykro, że mieszka w bloku, a nie w domu z ogrodem :)
Awatar użytkownika
samarian
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:04 paź 2016, 18:34

04 paź 2016, 18:39

zdecydowanie kot. bo pies jednak potrzebuje więcej przestrzeni i męczy się sam w domu czekając na gospodarza aż przyjdzie z pracy
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

08 lis 2016, 15:27

W bloku to lepiej mieć kota, a nie psa.
Laura566
Użytkownik
Posty:117
Rejestracja:04 lip 2016, 13:40

30 lis 2016, 12:24

w Bloku to chyba lepiej kot, jest mniej wymagający, nie trzeba z nim chodzić na spacery. Pies musi się wybiegać, a w bloku raczej nie będzie miał na to szansy
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

04 sty 2017, 23:01

DLa psa najważniejsze jest to, żebyś go kochał i poświęcał mu czas. Nie rozumiem takiego dylematu, pies, czy kot. Sam powinieneś wiedzieć, co to ma być. Zwierzę przyjmuje się do domu na długie lata, bierze się więc takie, któremu jesteś w stanie zapewnić potrzebne warunki i które chce się posiadać. Jak zdecydujesz się na psa, to zajrzyj na stronę: http://www.angelbeds.pl/ . Mają tam fajne legowiska, takie, które można prać w pralce. Dzięki temu łatwiej utrzymasz czystość.
falon
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:19 maja 2017, 20:15

29 maja 2017, 23:16

My mamy akurat kota i dobrze nam razem. Kot jak to kot miewa swoje humory, ale w sumie spoko. Kiedy siadła mu wątroba, żałoba była w całej rodzinie. Dostawał Ornitil Plus - VetExpert, preparat zalecany w celu wspomagania funkcji wątroby. Po jakimś czasie i odpowiedniej diecie dolegliwości ustąpiły i życie toczy się jak dawniej.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

07 cze 2017, 14:55

W sumie moim zdaniem to nie ma znaczenia. I tak zwierzakiem trzeba się opiekować i stworzyć mu odpowiednie warunki mieszkaniowe. Jak brałem kota to musiałem wszędzie założyć listwy podłogowe, które notabene kupiłem na https://www.melagu.pl/listwy-podlogowe/ ... podlogowe/ . By nie zahaczał pazurkami o krawędzie wykładziny. Z psem trzeba minimum trzy razy dziennie wychodzić. I nie powinny to być spacery dookoła bloku tylko jakieś dłuższe, aby mógł się wybiegać. Kocie trzeba codziennie czyścić kuwetę.
Awatar użytkownika
karmakso
Posty:4
Rejestracja:01 sie 2017, 01:28

01 sie 2017, 01:32

Witam was! Czy ktoś tutaj zna się może na fryzjerstwie dla psiaków? Potrzebuje sprawdzonego salonu gdzie mogłabym ostrzyc swojego yorka. Znalazłam w sieci stronkę oraz adres: http://studio-psiaka.pl/ ul. Śniadeckich 41 85-011 Bydgoszcz, ale nie wiem czy będzie to dobry pomysł. Co o tym myślicie?
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

22 paź 2017, 16:36

Według mnie to nie ma znaczenia. Kwestia, czy bardziej lubisz psy czy koty. Opiekować musisz się tak samo. Ja kocham psy i dla mnie to jest najlepszy wybór niezależnie od tego czy mieszkasz w domu czy bloku :)
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

27 paź 2017, 13:01

u mnie akurat jest piesek, nie jest jakichś sporych rozmiarów ale co to czasem hałasu potrafi narobić to masakra. Suczka była bardzo niespokojna przez dłuższy czas od przeprowadzki do bloku ale właśnie poczytałam trochę na ten temat i zaczęłam jej podawać KalmVet z vetexpert. Ta firma ma na prawdę dobre preparaty , po 2 tygodniach kuracji widać różnice w jej zachowaniu - jest bardziej spokojna i nastawiona przyjaźnie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl