Jakie sprzęty niezbędne do pracy z domu?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

10 lis 2017, 10:01

Załóżmy, że organizujemy sobie biuro w domu.
Jakie sprzęty będą niezbędne do wystartowania i sprawnego działania?
hossa
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:03 wrz 2015, 19:40

13 lis 2017, 14:47

Dobry komputer, monitor o sporej przekątnej, klawiatura i myszka bezprzewodowe, urządzenie wielofunkcyjne i wygodny fotel, to podstawa.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

16 lis 2017, 10:24

Na pewno podstawą będzie dobry laptop. Nie da się pracować z domu bez komputera :) A im szybszy komputer tym lepiej dla nas. Warto więc zainwestować i kupić laptop, który posłuży nam przez długie lata. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na laptop Dell Inspiron. Moim zdaniem ma świetne podzespoły.
Awatar użytkownika
Mirkoz
Posty:4
Rejestracja:27 lis 2017, 16:29

27 lis 2017, 16:32

Warto na wstępie mieć też jakąś drukarkę, oraz skaner. Zamiast kupować obie rzeczy, można np. kupić urządzenie wielofunkcyjne składające się od razu z skanera i drukarki.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

04 sty 2018, 18:25

na pewno komputer, bez dobrego komputera praca będzie albo nie możliwa albo bardzo mozolna. Polecam leasinglaptopa.pl Bardzo fajny laptop w dobrej ofercie leasingu, Po ostatniej racie możemy wykupic laptop na własność. Zarówno firmy jak i osoby prywatne.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

11 sty 2018, 19:45

Sam sprzęt to moim zdaniem nie wszystko i należy zainwestować również w system, który nam ten sprzęt zabezpieczy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w sytuacjach, w których nie mamy pod ręką informatyka, który w razie jakiegoś ataku będzie mógł szybko interweniować.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

21 lut 2018, 11:42

Zależy jaka to praca i względem tego trzeba byłoby dostosować i urządzenia, które będą potrzebne
FranWill
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:01 lis 2017, 16:46

22 lut 2018, 18:39

W większości przypadków wystarczy jedynie komputer. W sumie na tym i tak powinniście się skupić jeżeli chcecie zacząć zarabiać przez internet. W większości przypadków wystarczą umiejętności, kreatywność i sumienność. A jak zarabiacie z domu? Ja pracuje jako copywriter ale mysle nad założeniem bloga i zarabianiu na programach partnerskich. Na stronie afiliacja.net już zapoznałam się z taką tematyką i powiem wam, że wygląda to bardzo obiecująco.
Dove
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 lut 2018, 09:17

05 mar 2018, 08:55

Na pewno będzie potrzebna dobra drukarka ze skanerem i kopiarką, łącze internetowe no i bezapelacyjnie dobry laptop. Zerknijcie tutaj itnes.pl Bardzo mi pomogli przy wyborze laptopa, kompletnie nie miałam pojęcia co wybrać z ich przeogromnej oferty. Skorzystałam również z mozliwości wzięcia w leasing. Aktualnie szukam czegoś, by moj blog mógł zacząć zarabiać. Moze podpowiecie?
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

19 mar 2018, 13:22

Ja swojej pracy nie wyobrażam sobie bez drukarki. Wbrew pozorom to bardzo ważny sprzęt, ale jak wiadomo - jest także drogi. Ze względu na inne wydatki nie mogłam sobie pozwolić na zakupu nowej drukarki, dlatego ją wynajełam od drukarkizafree . I muszę przyznać, że taka opcja jest nie tylko o wiele wygodniejsza ale także korzystniejsza finansowo. Niewielki abonament, bo zaledwie 27zł miesięcznie a wszystkie materiały eksploatacyjne mam za free.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl