Łatwo jest zarabiać na forexie?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

26 maja 2017, 10:13

Tak, a Ci co nie chcą siedzieć godzinami w necie a zarabiać, zapraszam do mnie skype janubers1 i bez problemu też będą zarabiać tysiące $.
Awatar użytkownika
Madlain
Posty:3
Rejestracja:26 paź 2018, 17:57

26 paź 2018, 18:01

Ja założyłam kiedyś konto demo, zainwestowałam w kakao, poszłam siku i pokilku minutach byłam na serio na serio bogata, nie pamiętam ile zarobiłam, ale zadzwoniłam do koleżanki podjarana, żeby o tym opowiedzieć (oczywiście to nie były prawdziwe pieniądze). Myślałam, ze jestem nowym Donaldem Trumpem, życie moje nabrało barwy dolara, niestety podczas tej kilkuminutowej rozmowy straciłam wszystko :)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

28 paź 2018, 08:15

Forex to rynek który jest dla wąskiej grupy. Średnio na nim zarabia nawet nie 1 % tych co tym się zajmują - reszta to dawcy kasy z nadzieją że im się uda. Biznes i zarabianie nie polega na tym że może ' się uda'. To czysta matematyka. Zarabiasz lub tracisz. Dla tego wybrałem dochody pasywne. Zarabiam bez ryzyka i od lat. Jak ktoś chętny to zapraszam. Kontakt w stopce na dole.
Awatar użytkownika
sterolla
Posty:7
Rejestracja:29 paź 2018, 14:26

29 paź 2018, 14:55

Powiem tak - nie jest łatwo. Trzeba non stop monitorować notowania, by móc zareagować w porę i nie stracić całego kapitału. Nie polecam polegać na gotowych programach do śledzenia i ustawiania transakcji, czy co tam teraz jest popularne, bo takie algorytmy też się mylą i możemy nawet nie zauważyć. Przede wszystkim, trzeba poszukać instrumentów, które nie mają dużych wahań na wykresach, a wykazują stabilną tendencję wzrostową. Przydatne jest to, że Forex pokazuje duży rozstaw historycznych dat, więc można sobie podejrzeć, jak notowania układały się w poprzednich dniach i miesiącach.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl