Własny sklep internetowy

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
gnior
Posty:1
Rejestracja:24 sty 2018, 14:51

24 sty 2018, 14:54

Sklep internetowy w dzisiejszych czasach to bardzo fajna rzecz :) Jeśli zdecydujesz sie na założenie pamiętaj o odpowiedniej promocji i dobrym kontakcie z klientem. Warto czasami go trochę zaskoczyć, np.: ciekawym zapakowaniem wysyłanych towarów, tak jak na tym filmie
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

25 sty 2018, 08:45

Przed założeniem sklepu internetowego należy przeanalizować wiele czynników. Ważne jest sprawdzenie konkurencji. Warto zbadać też potrzeby klientów i ich preferencje – pomoże to w odpowiednim doborze oferty. Znalazłam bardzo ciekawy poradnik dotyczący e-commerce na www.ideo.pl/checklista-e-commerce/ . Porusza on wiele kwestii, które pomagają w ocenie przygotowania sklepu bądź jego działania. Dzięki temu można w łatwy sposób określić obszary wymagające ewentualnej poprawy.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

30 sty 2018, 10:38

Żeby taki sklep dobrze funkcjonował musisz go odpowiednio reklamowac, żeby dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów. Ja proponowalbym na początek newsletter. Możesz skorzystać z fajnej opcji jaką jest emu mail i możesz przez ich strone wysyłac maile.
Marko28
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:22 cze 2018, 12:46

27 cze 2018, 12:31

Bardzo przydatne są te porady :) Dzięki wielkie ;) Z całą pewnością z nich skorzystam :)
Wierzę, że każde doświadczenie, każda zła decyzja czegoś nas uczy. Dlatego nie powinniśmy bać się popełniania błędów
ssara
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 cze 2018, 18:14

06 lip 2018, 11:04

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Potrzebowałbym nabyć sobie jakieś ubrania, jednak w Sieci jest tyle różnego typu propozycji, że z trudem jest podjąć decyzję na jakiś sklep online. Frapuję się właśnie, czy dalibyście radę mi doradzić jakiś sprawdzony sklep internetowy z ubraniami. Czy Waszym zdaniem rzetelnym wyborem byłoby odzież ciążowa sklep internetowy
Awatar użytkownika
wiesia
Posty:4
Rejestracja:20 lip 2018, 13:43

20 lip 2018, 13:44

Sklepów z obuwiem tego typu jest teraz na prawdę wiele więc nie wiem czy to dobry pomysł.
yocoo
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:01 mar 2018, 20:47

24 lip 2018, 14:31

prowadząc sklep internetowy polecam Ci współprace z blogami modowymi, to bardzo dobra reklama :) w której zyskujesz i ty oraz blogerka, bądz bloger, polecam Ci w asortymencie uwzględnić cześc garderoby jaką jest bielizna damska a w szczególności bieliznę modelującą ponieważ jest teraz na nią niesamowity popyt.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

26 lip 2018, 12:15

Myślę, że otwarcie własnego sklepu internetowego to całkiem dobry pomysł. Pamiętaj jednak, że przy prowadzeniu działalności będziesz musiał założyć specjalne, firmowe konto. Z tego co pamiętam taką ofertę posiada bank.bzwbk.pl/firmy/rachunki/biznesowe/pakiet-kfgp/biznes-pakiet-kfgp.html zależności od charakteru Twojej działalności istotne będą dla Ciebie różne charakterystyki konta firmowego. Jeżeli posiadasz kontrahentów zagranicznych, ważne okażą się opłaty za wykonywanie i odbieranie przelewów w obcej walucie. Jeżeli często gonią Cię terminy płatności, to funkcjonalność przelewów ekspresowych będzie bardzo cenna. Możliwość zaciągnięcia kredytu odnawialnego może uratować sytuację firmy przy problemach z utrzymaniem płynności finansowej na przykład gdy klienci nie opłacają faktur na czas. Gdy otwierasz nową działalność gospodarczą, szczególnie na mało znanym rynku, wybór konta firmowego jeszcze bardziej się komplikuje. W takim przypadku trudno jest przewidzieć, z jakich usług będziesz korzystał i jak często będziesz wykonywał operacje bankowe. Najważniejsze, abyś docelowo znalazł interesującą cię ofertę, idealnie dopasowaną do twoich potrzeb.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

27 lip 2018, 10:15

Wydaje mi się, że otwierając swój sklep internetowy, warto zadbać o komfortowe i nowoczesne miejsce pracy. Być może na początku uznasz, że lepiej będzie rozpocząć działalność w domu, jednak z biegiem czasu, gdy twoja firma się rozwinie, a ty będziesz musiała zatrudnić kogoś do pomocy, wtedy na pewno zaczniesz się rozglądać, za większym biurem. Bardzo dobre i atrakcyjne oferty powierzchni biurowych znajdziesz na stronie officemap.pl są tam oferty z całej Polski, przez co bez problemu znajdziesz idealny dla siebie lokal, w dogodnej lokalizacji.
Barbar
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:05 sie 2018, 12:53

05 sie 2018, 13:01

Nie mam za bardzo rozeznania w tej branży.
Mężczyzna miał poglądy – kobieta nadal tylko widzimisię
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl