księgowość tradycyjna czy online ?

Raje podatkowe, kreatywna księgowość, najlepsze praktyki doradców podatkowych.

Moderator:mkamil

aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

03 lut 2019, 14:08

A co myślicie o Gamie? Ja uważam, że to fantastyczna grupa ludzi, którzy znają się na rzeczy i za to należy im się wyjątkowa pochwała!
Awatar użytkownika
Katka
Posty:1
Rejestracja:10 gru 2019, 13:20

06 sty 2020, 13:32

Rynek oferuje tyle możliwości, możesz spróbować połączyć tradycję z nowoczesnością czyli biuro gdzie fizycznie możesz przyjść i poznać twarz swojej księgowej/ego a na co dzień komunikować się z nimi online co oszczędza dużo czasu i jest wygodne. Polecam poszukać,ofert jest sporo ja wlasnie z takiej opcji korzystam.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

20 lut 2020, 21:06

Biuro rachunkowe TaxOnline24 www.taxonline24.pl od dawna zajmuje się dla nas księgowością i sprawami rachunkowymi. A przynajmniej od czasu gdy stwierdziliśmy, iż jest to nie nasza działka i zadania tego typu należy powierzyć fachowcom. To był trafiony pomysł.
MarcinC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:01 paź 2020, 10:44

03 gru 2021, 15:16

Ja po prostu współpracuję z biurem rachunkowym i nie mam żadnych problemów z rozliczeniami. Warto w taką współpracę zainwestować. Zerknicie sobie na ofertę biura ksiegowego adamus net pl. Ceny jak na Warszawę przyjemne, a komfort współpracy wysoki
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

13 lut 2022, 10:41

Ja korzystam z https://lp.morganizerfinansow.pl/ryczalt99 :) Bardzo dobrze mi się sprawdza, za niewielką kwotę mam zapewnioną opiekę księgową , fakturowanie czy obliczanie mojej składki ZUS i wiele innych :) Chociaż na początku wszystkie sprawy księgowe były dla mnie czarną magią, to od kiedy korzystam z mOrganizera wszystko stało się bardzo przejrzyste ;)
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

22 lut 2022, 23:58

korzystamy z tradycyjnej księgowości, zatrudniliśmy księgową, poprosiła nas o wykupienie dostępu do serwisu portalfk.pl to świetna opcja dla profesjonalistów, mozna łatwo uzupełnić swoją wiedzę, poruszanie się po serwisie jest bardzo łatwe
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl