Opakowanie posłuży za reklamę?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

11 mar 2016, 15:59

Czy opakowanie można wykorzystać jako powierzchnię na reklamę?
Jak to zrobić, żeby nie przegiąć?
bajk
Użytkownik
Posty:131
Rejestracja:12 sie 2015, 08:06

11 mar 2016, 17:40

Moim zdaniem nie warto marnować takiej powierzchni, którą można wykorzystać na reklamę.
Zobacz sobie takie torby papierowe z nadrukiem: http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety ... amowe.html - widziałam tam ciekawe pomysły na wykorzystanie takich toreb.
Ogólnie jest to sposób, żeby zrobić dobre wrażenie na klientach i podkreślić swoją dbałość o ekologię przy okazji :)
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

27 mar 2016, 23:09

Pewnie, że tak a jak połączysz to z dobrym stylem i branżowymi trendami to opakowanie może sprzedać produkt jak nic innego, tylko trzeba jednak wiedzieć jak się za to zabrać, ja regularnie odwiedzam Targi Packaging Innovations, teraz odbędzie się już 8 edycja.. wybierz się i zobaczysz, że opakowanie może wiele zdziałać
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

28 mar 2016, 01:42

Umówmy się, że opakowanie to jest KLUCZ do sukcesu. Sam produkt może być super lub być zupełnie do niczego, ale samo opakowanie może przeciągnąć (przynajmniej na początku, jeśli produkt jest słaby) ogrom klientów. A co do targów Packaging Innovations - jeżeli ktoś się interesuje takimi tematami, o których własnie rozmawiamy, to jest to dla niego impreza obowiązkowa. Sam bylem dwa i trzy lata temu, teraz jeżeli tylko czas pozwoli to też się wybiorę. O ile dobrze wiem z rejestracją wejście na seminariach workShops jest darmowy, więc nic, tylko korzystać :)
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

29 mar 2016, 12:42

dokładnie, nie od dziś wiadomo, że kupujemy oczami :)) produkt musi przyciągnąć, sam jezdze na targi opakowań i powiem Wam szczerze, że co roku mnie coś na nich zadziwia :) ludzie mają tak kreatywne pomysły, że naprawdę warto tam pojechać, tutaj jest harmonogram http://event.targi.krakow.pl/pl/strona- ... szacy.html i zapowiada się bardzo ciekawie :)
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

30 maja 2018, 19:15

Oczywiście, opakowanie to wizytówka firmy, więc na pewno trzeba jej projekt zlecić profesjonalistą - http://tango-reklama.com.pl/ . Opakowanie musi być rozpoznawalne, chwytliwe, po prostu wpadać w oko by właśnie po ten a nie inny podobny sięgnął klient. Opakowanie to kluczowy element reklamy produktu, więc nie można tutaj tej kwestii zlekceważyć.
denis12
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:11 cze 2018, 19:46

11 cze 2018, 20:18

oczywiście że opakowanie jest bardzo wazne! myślę, że w 70% to wlasnie etykieta sprawia że decyduje się na konkretny produkt :shock:
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

29 lip 2018, 08:45

całkiem ciekawy pomysł :) chociaż my teraz skupiliśmy się na gadżetach reklamowych bo to daje duże efekty. Postawiliśmy na takie oryginalne pokrowce sportowe - http://www.izisport.pl/produkty,pokrowce-sportowe.html na nich są nadruki i rozdajemy je po prostu na targach czy klientom do większych zakupów
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

04 gru 2019, 10:38

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż artykułów opakowaniowych takich jak : owijarki do palet, koperty , taśmy bandujące,taśmy pakowe, tekturę falistą i tym podobne to polecam kontakt do firmy Specpack z Lubonia.
Awatar użytkownika
kamil122
Posty:15
Rejestracja:22 paź 2019, 15:04

06 gru 2019, 10:16

na pewno opakowanie jest ważnym elementem produktu i warto poświęcić mu przynajmniej chwilę czasu! ostatnio widziałem, że lidl rezygnuje z opakowań warzyw (decyzja kierowana ekologią) i na części z nich będzie po prostu przybijał pieczątki!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl