Grafiki na promocje

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

15 wrz 2017, 11:07

Cześć, interesuje mnie namiar na kogoś kto w rozsądnej cenie robiłby mi grafiki do sklepu internetowego na promocje. Wiem, że sporo osób robi takie rzeczy samemu ale u mnie raczej brak umiejętności na banery i takie bardziej zaawansowane rzeczy.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

18 wrz 2017, 14:22

serio wolisz komuś płacić niż spędzić ze dwa czy trzy wieczory prrzed kompem i się nauczyć? można próbować aż zacznie mieć to ręce i nogi a banery to wbrew pozorom poziom przedszkolaka tylko wydaje się że nie
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

19 wrz 2017, 13:46

Ale do tego trzeba zaawansowane programy. Obliczyłem, że przy wykupieniu licencji itd to mi się to kompletnie nie opłaca, programy graficzne są dość drogie z tego co zauważyłem. Przynajmniej te najpopularniejsze.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

20 wrz 2017, 11:32

drogie o ile trzeba ci bardzo zaawansowane technologie. tymczasem grafiki dla sklepu, banery zrobisz za pomocą dość prostych w obsłudze dedykowanych usług typu www.grafido.pl i nawet tego ściągać nie trzeba tylko masz dostęp z przeglądarki bezpośrednio. logujesz się skądkolwiek masz dostęp do neta
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

21 wrz 2017, 13:16

coś mi się wydaje że takie rzeczy abonamentowe to kupowanie kota w worku
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

25 wrz 2017, 11:07

ja również korzystałem swego czasu i hah bardzo daleko temu do kota w worku. po pierwsze masz możliwość wykupienia najpierw jednorazowego dostępu bodajże za 5zł. po drugie z czegoś te grafiki trzeba składać więc potrzebny ci dostęp do jakiegoś stock-photo czy coś w ten deseń. sam plan to minimum stówka, a w grafido masz stocki w ramach abonamentu.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

27 wrz 2017, 11:48

A to juz duży plus. A jak ogólne użytkowanie? Ja to naprawdę ręki nie mam do takich rzeczy ale może bym siostrzeńca poprosił albo żeby to robił albo chociaż przyuczył.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

27 wrz 2017, 15:25

wykup tten jednorazowy to sam się przekonasz, że to bardzo intuicyjne narzedzie. jest proste ale jednocześnie na tyle funkcjonalne, że na pewno zrobisz wszystko co ci będzie potrzebne. ja jeszcze od czasów wersji beta tego używam i po prostu nie ma nic na tyle prostego i taniego. a jak jest to stocki samemu trzeba załatwiaś co szczerze mówiąc generuje gigantyczne koszty a i tak ma ograniczenia /pięć dziennie itp/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl