Księgowość, zająć się nią samodzielnie?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

mczay
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:31 paź 2018, 10:20

17 lis 2018, 23:02

Tak jak w tytule – czy uważacie, że księgowością lepiej jest zająć się samodzielnie, czy może lepiej powierzyć ją profesjonalistom?
marek9902
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:09 lis 2018, 11:18

28 lis 2018, 13:49

A masz jakieś doświadczenie z księgowością? Wiesz w jaki sposób się nią zajmować? Jeśli nie, to pozostaje mi tylko polecić Ci takie miejsce, jak https://www.peter-green.com/o-nas/Biuro rachunkowe Otwock[/link] Jest to według mnie jedyna opcja na to, aby z księgowością było wszystko tak, jak należy.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

07 gru 2018, 14:14

Polecam Gamę - firmę prowadzoną na Tarchominie przez p. Grabowską. Bardzo uczciwe ceny za prowadzenie księgowości i do tego bardzo miła obsługa klienta. Ja jestem zachwycony.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

10 gru 2018, 18:02

My te zadanie powierzyliśmy rewelacyjnym specjalistom z warszawskiego biura Akro www.akro.waw.pl . Zdecydowanie nie ma co brać się za to na własną rękę - oszcżędzimy czasu, nerwów i pieniędzy. Księgi rachunkowe, przychodów, rozchodów oraz sprawy związane z ZUSem to żaden problem dla nich!
Awatar użytkownika
mirkosz
Posty:3
Rejestracja:08 gru 2018, 13:52

11 gru 2018, 13:44

Zależy czy wiesz cokolwiek na ten temat. Jeśli kiedykolwiek uczyłeś się w tym kierunku to powinieneś jakoś dać radę, wiadomo, że z czasem nabierzesz wprawy. W internecie można znaleźć programy chociażby do rozliczania pitu jak ten https://www.podatnik.info/program_do_pit Warto jak najwięcej czytać i starać się samemu zrobić.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

14 gru 2018, 20:02

Mi się wydaje, że jednak lepiej powierzyć to jakiejś firmie o okreslonej renomie na mieście. W Warszawie, tak jak już pisałem, króluje Gama Grabowskich i co tu dużo mówić, nie mają sobie równych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl