Organizacja targów

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

22 paź 2018, 17:03

Witam wszystkich, chcielibyśmy na początku roku zorganizować targi z ofertą naszych nowych produktów dla klientów hurtowych. Chcielibyśmy w związku z tym przeprowadzić ich prezentacje, szkolenia, a wieczorem imprezę dla wszystkich. Czy możecie polecić mi jakieś miejsce w Warszawie, najlepiej w okolicy lotniska Chopina?
Awatar użytkownika
Michanik
Posty:4
Rejestracja:22 paź 2018, 20:02

22 paź 2018, 20:03

Wydaje mi się, że jest to naprawdę duże przedsięwzięcie...
Awatar użytkownika
Zuzol
Posty:4
Rejestracja:23 paź 2018, 22:05

23 paź 2018, 22:09

Rzeczywiście ta strona wygląda ciekawie, pytanie jak w praktyce
mczay
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:31 paź 2018, 10:20

18 lis 2018, 19:57

Nie należy zapomnieć o tym, aby na targi zaprosić firmy, które mogłyby zaprezentować swoje produkty. Muszą mieć czas na przygotowanie się do nich (niestety, jest to bardzo czasochłonne, gdyż trzeba między innymi zainwestować w odpowiednio stoisko)
Awatar użytkownika
mareczek185
Posty:3
Rejestracja:19 lis 2018, 13:09

19 lis 2018, 13:14

Organizacja targów to sprawa dosyć skomplikowana. Bez odpowiednich kontaktów ciężko może się to udać.
Awatar użytkownika
Anna1984
Posty:1
Rejestracja:13 gru 2018, 21:52

14 gru 2018, 18:10

Osobiście bardzo polecam Ci Hotel Czerniewski. Spośród 4 dostępnych sal konferencyjnych, największa ma 250 miejsc dla słuchaczy. Co więcej sale są przystosowane do prowadzenia wykładu dzięki odpowiedniej akustyce i sprzętowi nagłośniającemu. Wielką wygodą jest strzeżony parking, na którym mogłam zostawić swój samochód bez obawy przed uszkodzeniem lub kradzieżą. Ten hotel jest na prawdę niedaleko lotniska, jednak w takim miejscu, że w sumie skomunikowany jest z całym miastem. Hotel dysponuje 86 miejscami noclegowymi, które mogą zarezerwować dla siebie słuchacze konferencji. Ponadto można spokojnie planować tam nawet kilkudniowe szkolenie, gdyż po pracy można spędzić miło czas ze współpracownikami i zintegrować się na organizowanych przez hotel piknikach lub innych aktywnościach rozrywkowych, które zapewnia hotel. Na obiekcie jest dużo udogodnień dla osób niepełnosprawnych, na co zawsze zwracam szczególną uwagę. Hotel posiada również świetny obiekt gastronomiczny, gdzie każdy gość może się posilić ;)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 gru 2018, 23:27

Tylko żeby ktoś Ci potem ogarnął całą kwestię dotyczącą faktur, bo to może być po takich targach skomplikowane - świetnie się sprawdza np. biuro rachunkowe Gama - są bardzo skuteczni i solidni i wg mnie warto pomyśleć o nich.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl