Sejf do firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

13 sty 2019, 14:55

Ale sejf nie koniecznie musi być na pieniądze czy inne kosztowne rzeczy. Są sejfy na dokumenty, na nośniki danych, na klucze i wiele innych rodzajów. I u nas w firmie tego rodzaje sejfów właśnie są. Wszystkie firmy hartmann-tresore, bo to znana firma i bardzo ceniona, a jej sejfy są wysokiej jakości mają różne certyfikaty, potwierdzające ich wysoką klasę. Zresztą ja sam w domu mam mały sejf właśnie tej firmy, w którym po prostu trzymamy biżuterię żony i jeśli jest akurat taka potrzeba - większa ilość gotówki.
Megan1985Megan
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:03 sty 2019, 10:29

25 sty 2019, 16:39

Ja też mam sejf i do jest doskonałe rozwiązanie kiedy chcemy schować kosztowności, dokumenty czy pieniądze. Jestem zdania, że każdy ma coś co można schować do sejfu.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

31 maja 2019, 09:43

Sejf w firmie pomaga chronić cenne rzeczy, nawet niekoniecznie pieniądze, ale np. dokumenty, nie tylko przed kradzieżą, ale też w przypadku pożaru. O tym jaki sejf wybrać i gdzie go zamontować, przeczytasz na https://www.interaktywna.pl . Jest to ciekawy portal z przydatnymi informacjami i wskazówkami dotyczącymi każdej dziedziny życia i lubię tam regularnie zaglądać. Zależnie od potrzeb, możemy wybrać m.in. sejf na pieniądze, na dokumenty. Może być on ogniotrwały, zamykany na klucz lub z zamkiem elektronicznym. Warto dowiedzieć się więcej na ich temat zanim dokonamy zakupu.
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

10 lip 2019, 12:09

Też jestem zdania, że sejf do firmy to obowiązek i taki sejf powinniśmy zamówić i używać go już od pierwszego dnia. Ja mam swój sejf od firmy SZB z Katowic i trzymamy tam ważne dokumenty.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl