Woda w firmie

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

03 paź 2016, 22:57

Witajcie, mam pytanie o wodę Dar Natury dla biura. Czy ktoś z Was korzysta z ich oferty i czy może polecić? Jak to wygląda pod kątem jakości obsługi i jak wychodzi to cenowo w ciągu miesiąca. Pytam zanim zadzwonię na numer ze strony getfresh.pl/kontakt dzięki za wszystkie opinie.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

18 wrz 2018, 21:41

My mamy w firmie dystrybutor do wody, ale szczerze mówiąc, to woda z takiego dystrybutora nie do końca mi smakuje. Dlatego też kupiłam sobie na strefafiltrow.pl/ specjalną butelkę filtrującą do wody i nalewam sobie do niej najzwyklejszej wody z kranu, która zostaje przefiltrowana i idealnie nadaje się do picia. Jest to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie, na pewno dużo wygodniejsze, niż zabieranie codziennie do pracy butelki wody.
Awatar użytkownika
lovita
Posty:4
Rejestracja:20 wrz 2018, 16:22

20 wrz 2018, 16:49

W firmie najlepiej zainstalować po prostu dystrybutory z wodą - to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

24 paź 2018, 10:08

Ja wolę w pracy pić wodę butelkowaną bo jest to dużo bardziej higieniczne niż woda z dystrybutora. Polecam kupować pracownikom dobrą wodę, na przykład Piwniczankę, o której poczytasz sobie tutaj: https://piwniczanka.pl/o-wodzie. Jak już pić to to co jest najbardziej zdrowe :)
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

02 lis 2018, 14:37

U mnie w firmie zapewniony jest nieograniczony dostęp do wody Staropolska. Regularnie uzupełniane są jej zasoby przez kolejne palety butelkowanej wody mineralnej. Jest ona pozyskiwana z hurtowni https://wodadlafirmy.pl/. W dodatku z tego co się orientuję przedsiębiorstwo to zapewnia darmową dostawę wody do firm w ekspresowym tempie. Jako jej „degustator” mogę spokojnie polecić. ;)
Awatar użytkownika
czekilla
Posty:4
Rejestracja:05 lis 2018, 14:50

05 lis 2018, 14:56

Akurat tej konkretnej firmy nie kojarzę. Osobiście postawiłabym na dystrybutory z wodą.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

26 lis 2018, 15:22

Według mnie w każdej firmie powinien być dostęp do wody. Najlepiej jak są dystrybutory do wody lub butle. U nas w biurze mamy butle z wodą od dystrybutora Aquavita . I wszyscy mamy dostęp do świeżej wody w pracy i klienci też. Warto zerknac na ich oferty jak szukacie wody w butlach.
teresao
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:12 paź 2017, 20:57

14 gru 2018, 21:54

Pamiętaj o zapewnieniu pracownikom picia. Najlepiej zakup dystrybutor z wodą. My mamy z firmy Flint. Bardzo dobra woda, zawsze przyjeżdżają z uzupełnieniem na czas a jak trzeba serwisują bez problemu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl