Jak najlepiej ukryć oznaki zmęczenia?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

18 sty 2017, 07:49

Jak to zrobić, żeby pozbyć się worków i cieni pod oczami, albo chociaż je czymś zamaskować?
Macie na to jakieś swoje pomysły?
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

18 sty 2017, 10:40

A może najlepszą metoda byłoby po prostu porządnie wypocząć?
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

19 sty 2017, 12:22

ja mam specjalnie matujący podkład do twarzy dzięki któremu udaje mi się zamaskować podkrążone oczy.
Awatar użytkownika
agent008
Posty:4
Rejestracja:03 sty 2018, 20:49

04 sty 2018, 16:12

Dobry makijaż zakryje wszystkie oznaki zmęczenia czy zeszłowieczornej imprezy ;)
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

14 mar 2018, 10:14

Makijaż zawsze ukryje wszystkie niedoskonałości na twarzy, zmęczenie itd. Ti jedyne rozwiązanie by ukryć coś co nam się nie podoba. Aby tak było trzeba używać dobrych kosmetyków które utrzymają się cały dzień. By makijaż na końcu wyglądał świetnie warto stosować utrwalacz do makijażu w sprayu który już można kupić w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/14-kosmetyki-do-makijazu . Jest na prawdę rewelacyjny. Zresztą w tej drogeri mają dostępne wszystkie znane marki kosmetyków jak Loreal czy Max Faktor.
Awatar użytkownika
rozyczka
Posty:3
Rejestracja:15 mar 2018, 21:34

15 mar 2018, 21:41

U mnie działa tylko mocny makijaż. A na wory pod oczami super sprawdzi się taki patent: Łyżeczkę dajemy do zamrażarki na jakiś czas, potem przykładamy ją pod oko. Fajnie niweluje opuchliznę
Awatar użytkownika
klaudu
Posty:4
Rejestracja:16 mar 2018, 00:17

16 mar 2018, 00:20

Myślę że najskuteczniejszym sposobem jest długi sen i odprężenie się
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

11 kwie 2018, 23:23

Najlepiej byłoby gdybyśmy nie były zmęczone, ale wiemy, że nie zawsze możemy być wypoczęte i wyspane i jeśli już takie nie jesteśmy, to moim zdaniem najlepiej ukryć to odpowiednim makijażem. Istotne w tym jest to, żebyśmy dobrały odpowiedni fluid do koloru naszej cery a także umiejętnie go używały. Tutaj https://lirene.pl/jak-wybrac-odpowiedni ... do-twarzy/ macie do poczytania świetny artykuł o tym
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

27 kwie 2018, 07:24

domi78 pisze:Zresztą w tej drogeri mają dostępne wszystkie znane marki kosmetyków jak Loreal czy Max Faktor.
Ja zawsze kosmetyki loreal paris zamawiam sobie na https://tagomago.pl/collections/loreal-paris. Rzeczywiście, mają bardzo dobre podkłady i korektory, które doskonale ukrywają oznaki zmęczenia. Zauważyłam też, że po nałożeniu tuszu na rzęsy, na przykład Volume Million Lashes, spojrzenie również wydaje się takie jakby świeższe i bardziej promienne ;)
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

27 kwie 2018, 18:11

Na zmęczenie a nawet przemęczenie mi pomogło picie toniku Biovital; ma żelazo, wit. C, E, B; też na stresy działo wyciszająco, a to wszystko jest powiązane; stres osłabia, potem są kłopoty ze snem, rano wstaje się zmęczonym, wygląd skóry się zmienia i tak koło się zamyka i jest tylko gorzej; dlatego poprosiłam coś w aptece na przemęczenie i pani poleciła mi ten tonik; dla mnie super; doszłam do siebie, mam energię na cały dzień, ze snem nie mam problemów i wstaję wypoczęta; przez to lepiej wyglądam; kosmetyki owszem są pomocne ale uważam, że tu organizm bardziej trzeba zadbać;
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl