Jak walczyć z nadwagą

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kasia44
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:14 gru 2017, 20:16

24 gru 2017, 08:34

Jak walczyć z nadwagą? Czy wystarczy dieta i zdrowy tryb życia? Z jakiego powodu warto odwiedzić dietetyka?
Otwórz szeroko oczy. Tylko mięczaki je zamykają.
gegon
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:12 maja 2017, 15:12

29 gru 2017, 12:47

przede wszystkim dużo ruchu i jedz z umiarem. ja sobie na jesień kupiłam profesjonalny rower górski w sklepie rowerzysta i powiem Wam,że lepiej zrobić nie mogłam. schudłam 10 kg, i codziennie jeździłam, więc zainwestuj w siebie, kup sobie rower i chudnij szybko, bo jazda na rowerze to cardio
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

02 sty 2018, 13:50

L-karnityna to podobno genialny składnik, który pomaga spalać tłuszcz. Można go przyjmować w preparatach, które są opracowane z myślą o osobach odchudzających się. Ja kojarzę pigułki takie jak phenq avis . Poczytajcie nieco więcej o ich składzie.
Binkiel
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:27 cze 2016, 17:12

03 sty 2018, 02:11

Podstawa to dieta, systematyczne jedzenie co 3 godziny i cwiczenia. Pomaga tez blonnik ktory ulatwia zmniejszyc apetyt, jednak jego nadmiar moze powodowac zaparcia i wtedy trzeba sobie pomoc pijac dicopeg 10g. A co do cwiczen to cardio, fitness i jakis rower czy orbitrek bedza najlepsze
Awatar użytkownika
DarthKo
Posty:4
Rejestracja:19 gru 2017, 13:37

03 sty 2018, 10:58

Jeżeli będziesz skrupulatna i wyrtwała to jak najbardziej wystarczą :)
piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

15 sty 2018, 21:42

teraz są super możliwości jeśli chodzi o walkę ze zbędnymi kilogramami, możesz sobie jakiegoś dietetyka online znaleźć i mieć super dietę ustaloną bez wychodzenia z domu :D to wygoda na maksa, i wiesz dokładnie co robić. nie musisz na ślepo metodą prób i błędów próbować
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

22 sty 2018, 16:14

Jak to mówia.. dla kazdego cos innego :D U mnie duzy wplyw byla zmiana pracy.. jako posrednik nieruchomosci jestem ciagle w biegu wiec jem malo, a jak juz jem to musze zamawiac bo nie mam czasu szykowac, jem posilki z macro bios baru bo szybko dostarczane i smaczne a w dobrej cenie, pije duzo wody bo mam takie duze pragnienie no i samo z siebie jest ruch fizyczny :D
Awatar użytkownika
venik
Posty:4
Rejestracja:22 sty 2018, 21:34

22 sty 2018, 21:35

dieta, siłownia i basen to najelpsze rozwiązanie
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

23 sty 2018, 14:57

Przede wszystkim nie należy nic robić na własną rękę. Często problemy z wagą są spowodowane jakąś chorobą, bądź są przyczyną jakiejś choroby. Tak więc i tak i tak się choruje. Dlatego warto przed podjęciem jakiejkolwiek diety zrobić badania. A dietę powinien nam układać dietetyk. I przy jego pomocy nie przejść na dietę, ale zmienić nawyki żywieniowe. Przez co po osiągnięciu wymarzonej wagi nie zaobserwuje się efektu jojo. Do tego polecam nie tyle chodzić na siłownię co przede wszystkim na jakieś zajęcia najlepiej z trenerem. Bo jak wiadomo bardzo wiele ćwiczeń przynosi jakieś efekty dopiero gdy są poprawnie wykonywane. Do tego często źle wykonane ćwiczenie może dać więcej szkody niż pożytku. Niektórzy jeszcze swoje diety wspomagają różnymi suplementy diety, które mają pomóc w odchudzaniu. Ale ja uważam, że działają one na zasadzie placebo. Tylko wiecie ja się na tym nie znam, niczym też tego mojego zdania nie uwodnię. Zaś ilość ich na rynku nawet w ofercie takiej apteki internetowej https://www.nowafarmacja.pl/ może przeczyć mojej tezie. Tylko, że też nie znam nikogo komu by takie suplementy pomogły cokolwiek schudnąć.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

30 sty 2018, 08:47

U mnie najlepszym sposobem walki z nadwagą okazała się dieta z cateringu dietetycznego. zamawiałem taki catering z http://warszawskidzien.com od pana gesslera i bylem bardzo zadowolony. Nie dość że jedzenie było bardzo smaczne i róznorodne, to jeszcze rzeczywiście dieta pozwolila mi zrzucic kilogramy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl