Niechciana ciąża - zabezpieczacie się?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

20 gru 2017, 23:58

ja tam wole sie zabezpieczac :D tez mam zalozona wkladke levosert bo to super wygoda i dlugoterminowe zabezpieczenie
teresao
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:12 paź 2017, 20:57

18 lip 2018, 22:12

nocna1 pisze:Wiele kobiet natomiast ma problem z bezpłodnością. Warto jak najwcześniej rozpocząć działania z jej leczeniem. Trzeba na początek zrobić sobie badania na bezpłodność. To podstawa, żeby rozpocząć odpowiednie leczenie. Trzeba też wybrać doświadczonego lekarza, który nami pokieruje.
Słyszałam, że często tez niezbędne jest badanie drożności jajowodów, pozwala wykluczyć ten problem ale i rozwiązać zagadkę braku ciąży mimo w miarę dobrych badań.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

17 sie 2018, 20:20

No niestety czasem się zdarza, że ciąża jest niechciana. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest pigułka po. Wiem, że są przeciwnicy tej metody ale w życiu są tak różne sytuacje, że nie powinno się oceniać kobiety, która decyduje się na usunięcie ciąży. To bardzo trudna decyzja więc nie ma co dolewać oliwy do ognia.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

28 sie 2018, 10:58

Jeżeli chodzi o ciaże to jezeli się juz zajdzie to nie mozesz mysleć że jesteś teraz skazana na 9 miesięcy wyrzeczeń i meki, to naprawdę piękny stan który jest bardzo sentymentalny, warto znać wszystkie nasze możliwości, wiele kobiet bardzo obcina swoją dietę a nie jest to mare rozwiazanie, warto znać podstawowe zasady żywienia w ciąży jak np http://www.etapyciazy.pl/dieta-w-ciazy- ... ly-zdrowe/ Jest to bardzo dobra dieta ciążowa w której nie ucierpisz ty ani twoje kubki smakowe, a dziecko będzie sie zdrowo rozwijać.
edikay
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:20 sie 2018, 12:44

07 wrz 2018, 09:49

Zabezpieczamy się, ja biorę tabletki, a mój facet zazwyczaj używa prezerwatywy. Jeśli o to chodzi, to mam z tego podwójną frajdę, np. kiedy zakłada prezerwatywę z wypustkami - https://www.apteka-melissa.pl/producent/unimil.html. Wypróbowaliśmy już wiele różnych, ale to zdecydowanie nasza ulubiona :twisted:
yocoo
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:01 mar 2018, 20:47

14 wrz 2018, 13:31

Jeżeli chodzi o ciąże to ja z mężem własnie chcemy spłodzić dziecko i nie bardzo nam to wychoddzi, czytałam o suplemencie jakim jest https://supramen.pl/ Dzięki niemu nasze starania mogą być łatwiejsze, ze względu na to że ten suplement powoduje wzrost plemników w nasieniu poprawiając jego jakość, przez co łatwiej dochodzi do zapłodnienia, chyba trzeba będzie przetestować.
olga83
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:22 cze 2018, 14:03

14 lis 2018, 09:35

Często najlepsze zabezpieczenia są zawodne. I wówczas powstaje problem. Bo taka nieplanowana ciąże jest problemem i nie ma co ukrywać. Ale w takiej sytuacji jest rozwiązanie - tabletki poronne. Wiem, że na Girlinneed.com można jest bez problemu kupić, bez recepty. Takie tabletki są skuteczne nawet do 9 tygodnia ciąży i wiele kobiet potwierdza ich skuteczność.
Awatar użytkownika
Pawulus_21
Posty:4
Rejestracja:10 sty 2019, 15:51

10 sty 2019, 15:53

Wydaje mi się, że antykoncepcja to bardzo ważna rzecz i warto o nią zadbać :)
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

28 mar 2019, 10:35

Dokładnie tak, my regularnie zabezpieczamy się z mężem, już od dwóch lat, stosuję antykoncepcję ultralekka vines, jesteśmy mega zadowoleni, zwłaszcza, że nie mam po niej żadnych skutków ubocznych, jest dobrze dobrana, a dobrze dobrana antykoncepcja potrafi naprawdę korzystnie wpłynąć na nasz organizm
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

05 cze 2019, 14:56

to prawda, coś nawet o tym słyszałem
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl