remont

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

lannisst
Użytkownik

01 sty 2018, 22:28

Niedawno tez miałem remont u siebie w domu. Tak padało, że konieczne było Osuszanie budynków po zalaniu,bo inaczej nie byłoby co remontować. Na szczęście firma Drypol szybko uporała się z problemem i mogliśmy w miarę szybko zabrać się też za odmalowywanie ścian itp :)
natalia7
Użytkownik

02 sty 2018, 12:26

A myśleliście już o takich elementach jak na przykład drzwi wewnętrzne? Warto się nad tym poważnie zastanowić. Polecam zapoznać się z ofertą producenta stolarki i schodów drewnianych http://kornik.com.pl/. Elementy drewniane świetnie prezentują się w każdym mieszkaniu.
slawek
Użytkownik

16 sty 2018, 10:54

Przymierzam sie juz od jakiegos czasu do remontu swojego balkonu. Niestety z braku czasu nie udalo mi sie z tym wyrobic przed zima wiec trzeba bedzie ten okres przeczekac. Szczerze powiedziawszy to radze sobie calkiem niezle amatorsko wiec i z tym projektem zapewne sobie poradze .. no moze korzystajac troche z pomocy na forach. Orientujecie sie moze czy pod plytki trzeba taki balkon w jakis sposob zaizolowac od wody? Z tego co wiem to fuga sama w sobie nie przepuszcza wody dlatego tez nie powinno byc wiekszych problemow .. jesli sie myle to prosze o sprostowanie. Pozostaje jeszcze kwestia doboru jakichs ladnych plytek .. najwiekszy wybor do tej pory widzialem na stronie Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/plyt ... on-i-taras Co byscie wybrali na moim miejscu? Wiem, to sprawa indywidualna jednak ciekawia mnie tez wasze gusta :) Pozdrawiam
irys15
Użytkownik

10 lut 2018, 21:44

Mój mąż również coś od jakiegoś czasu przebąkiwał o remoncie, nie powiem cieszy mnie to bo lubie zmiany. Jednak tak jak coś tam mówił tak nagle temat ucichł. Postanowiłam sama wziąć sprawy w swoje ręce. On nie ma czasu aby remont przeprowadzic? więc ja znalazłam bardzo ciekawą firmę zobacz tutaj Oglądałam ich realizacje i czytałam o nich dość sporo. Mój mąż nawet się ucieszył że nie będzie musiał sam wszystkiego robić. Czekamy tylko aż wejdą przeley aby móc dzwonić i umawiac terminy itp :)
Awatar użytkownika
Juliz867

13 lut 2018, 19:00

A jak mowa o remoncie mieszkania to może warto wziąć też pod uwagę podwórze? Może warto zakupić kruszywa drogowe? Takie coś jest bardzo przydatne, droga jest idealnie pokryta i wygląda to naprawdę elegancko. Uważam, że w takie rzeczy warto zainwestować.
Glojera
Użytkownik

04 mar 2018, 21:34

Postanowiłam trochę zająć się robieniem różnych rzeczy do domu, np mebli- jak pewna znana postać telewizyjna :) i muszę kupić otwornice, tylko nie wiem jaką. Znalazłam na stronie https://www.ceneo.pl/Otwornice taki przegląd tego co jest rynku. Którą mam wybrać? Znam większość tych firm, ale nie wiem które są naprawdę dobre... Pomoże ktoś?
RekinBiz
Użytkownik

09 mar 2018, 12:04

Remonty to fajna sprawa tylko, że trzeba jeszcze jakoś rozwiązać problem starych mebli czy wywozu gruzu poremontowego. Ja mieszkam w bloku więc nie ma opcji aby wyrzucić coś takiego do śmietnika bo kary są tak duże, że szybko się odechciewa pozbywania takich odpadów na własną rękę. Wywóz gruzu w Krakowie oferuje firma DPR. Mają do tego odpowiednio przystosowane samochody, można u nich także zamówić sprzątanie mieszkań (tzn opróżnianie ze starych mebli itp)
larmas
Użytkownik

13 mar 2018, 09:57

Dzięki wielkie za wszystkie wasze porady remontowe
Awatar użytkownika
kubakot

01 kwie 2018, 10:22

u mnie w firmie trwa aktualnie remont systemu transportu gazów z wymianą klap odcinających. Ciężki to okres gdyż wstrzymuje nam 90% produkcji, czyli wykresy produktywności za marzec będą wyglądać tragicznie. Już jestem ciekawy sprawozdań rocznych i tłumaczenia tego.
Satyna
Użytkownik

10 kwie 2018, 18:52

my za miesiąc rozpoczynamy remonty biur. Bedzie ciekawie bo z 4 biur na jakiś czas musimy zrobić jedno. Nie wiem czy sie nie pozabijamy, bo wiadomo jak to w pracy :D na szczęście szef wynajął do remontu firmę Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowanie-sciany/ - ponoć działają bardzo szybko. Liczę na to bo nie wyobrażam sobie całego zespołu przez dłuższy czas w jednym pomieszczeniu :)
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne