remont

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Juliz867
Posty:1
Rejestracja:13 lut 2018, 18:14

13 lut 2018, 19:00

A jak mowa o remoncie mieszkania to może warto wziąć też pod uwagę podwórze? Może warto zakupić kruszywa drogowe? Takie coś jest bardzo przydatne, droga jest idealnie pokryta i wygląda to naprawdę elegancko. Uważam, że w takie rzeczy warto zainwestować.
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

04 mar 2018, 21:34

Postanowiłam trochę zająć się robieniem różnych rzeczy do domu, np mebli- jak pewna znana postać telewizyjna :) i muszę kupić otwornice, tylko nie wiem jaką. Znalazłam na stronie https://www.ceneo.pl/Otwornice taki przegląd tego co jest rynku. Którą mam wybrać? Znam większość tych firm, ale nie wiem które są naprawdę dobre... Pomoże ktoś?
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

09 mar 2018, 12:04

Remonty to fajna sprawa tylko, że trzeba jeszcze jakoś rozwiązać problem starych mebli czy wywozu gruzu poremontowego. Ja mieszkam w bloku więc nie ma opcji aby wyrzucić coś takiego do śmietnika bo kary są tak duże, że szybko się odechciewa pozbywania takich odpadów na własną rękę. Wywóz gruzu w Krakowie oferuje firma DPR. Mają do tego odpowiednio przystosowane samochody, można u nich także zamówić sprzątanie mieszkań (tzn opróżnianie ze starych mebli itp)
larmas
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:13 mar 2018, 09:55

13 mar 2018, 09:57

Dzięki wielkie za wszystkie wasze porady remontowe
Awatar użytkownika
kubakot
Posty:4
Rejestracja:31 mar 2018, 00:00

01 kwie 2018, 10:22

u mnie w firmie trwa aktualnie remont systemu transportu gazów z wymianą klap odcinających. Ciężki to okres gdyż wstrzymuje nam 90% produkcji, czyli wykresy produktywności za marzec będą wyglądać tragicznie. Już jestem ciekawy sprawozdań rocznych i tłumaczenia tego.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

10 kwie 2018, 18:52

my za miesiąc rozpoczynamy remonty biur. Bedzie ciekawie bo z 4 biur na jakiś czas musimy zrobić jedno. Nie wiem czy sie nie pozabijamy, bo wiadomo jak to w pracy :D na szczęście szef wynajął do remontu firmę Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowanie-sciany/ - ponoć działają bardzo szybko. Liczę na to bo nie wyobrażam sobie całego zespołu przez dłuższy czas w jednym pomieszczeniu :)
Beryl213
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 mar 2018, 11:30

10 kwie 2018, 20:09

Niedawno wraz z narzeczona kupilismy wspolne mieszkanie i postanowilismy je wyremontowac. Dlugo szukalismy odpowiedniej firmy, przegladajac setki ofert firm budolwanych . Brat polecil mi remonty warszawa , poniewaz korzystal z ich uslug i twierdzi, ze sa bardzo profesjonalna firma, dodatkowo maja dobra cene.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

16 kwie 2018, 15:21

Moja bratowa też ostatnio remontowała salon i skusiła się na fototapetę, nigdy nie byłam ich zwolenniczką ale muszę przyznać że w jej salonie akurat mi się podoba ten element. Ona zakupiła swoją na stronie tego sklepu https://sklep.foteks.pl/content/20-foto ... hni-gotowe , bardzo niskie ceny i wysoka jakość produktów.
Awatar użytkownika
wjola
Posty:4
Rejestracja:29 maja 2018, 15:20

29 maja 2018, 15:29

Kiedyś ta strona wpadła mi w ręce gdy remontowałam kuchnie i łazienkę. Jednak pamiętam że znalazłam tańsze strony od tej i nic w końcu nie zamówiłam z tej, którą wysyłasz.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

06 cze 2018, 21:28

Moim zdaniem wystarczy rozglądnąć się w internecie po dobrych i tanich ofertach związanych z usługami czy materiałem. Zerknij chociaż tutaj mcgoodwork.pl, znajdziesz tu solidne zamocowania instalacyjne. Firma jest w pełni rzetelna co mogę ja sama potwierdzić, ponieważ mój brat tam kilkakrotnie kupował. Kupujesz tutaj bezpośrednio od producenta, także na pewno nie kupisz kiepskiej jakości chińskiej podróbki. A ceny na pewno Cię zaskoczą...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl