remont

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Beryl213
Użytkownik

10 kwie 2018, 20:09

Niedawno wraz z narzeczona kupilismy wspolne mieszkanie i postanowilismy je wyremontowac. Dlugo szukalismy odpowiedniej firmy, przegladajac setki ofert firm budolwanych . Brat polecil mi remonty warszawa , poniewaz korzystal z ich uslug i twierdzi, ze sa bardzo profesjonalna firma, dodatkowo maja dobra cene.
bloto
Użytkownik

16 kwie 2018, 15:21

Moja bratowa też ostatnio remontowała salon i skusiła się na fototapetę, nigdy nie byłam ich zwolenniczką ale muszę przyznać że w jej salonie akurat mi się podoba ten element. Ona zakupiła swoją na stronie tego sklepu https://sklep.foteks.pl/content/20-foto ... hni-gotowe , bardzo niskie ceny i wysoka jakość produktów.
zołza13
Użytkownik

29 maja 2018, 14:26

Mnie nigdy nie przeraża tak remont jak potem sprzątanie po nim. Mąż już mi obiecał, że tym razem kupimy dobry sprzet który ma mi ułatwić pracę . Dużo czytaliśmy o sprzecie marki Hoover, same pozytywne opinie. Oglądając ich ofertę w oko mi wpadł odkurzacz Rhapspody od Hoover. Dla mnie jest ważne że można go używać do sprzątania wszystkich typów podłóg , tak więc i do tych z kafelków. A ja mam je nie tylko w łazience.
Awatar użytkownika
wjola

29 maja 2018, 15:29

Kiedyś ta strona wpadła mi w ręce gdy remontowałam kuchnie i łazienkę. Jednak pamiętam że znalazłam tańsze strony od tej i nic w końcu nie zamówiłam z tej, którą wysyłasz.
Bella89
Użytkownik

06 cze 2018, 21:28

Moim zdaniem wystarczy rozglądnąć się w internecie po dobrych i tanich ofertach związanych z usługami czy materiałem. Zerknij chociaż tutaj mcgoodwork.pl, znajdziesz tu solidne zamocowania instalacyjne. Firma jest w pełni rzetelna co mogę ja sama potwierdzić, ponieważ mój brat tam kilkakrotnie kupował. Kupujesz tutaj bezpośrednio od producenta, także na pewno nie kupisz kiepskiej jakości chińskiej podróbki. A ceny na pewno Cię zaskoczą...
Mannia
Użytkownik

13 cze 2018, 08:22

Z pewnością po remoncie łazienki, jak i pozostałych pomieszczeń mogą pozostać Wam znaczne ilości gruzu. Dlatego zalecam zainteresować się ofertą firmy, która zajmuje się kontenerowym wywozem gruzu. Tego kłopotu pozbyli się dla mnie LOGO GROUP http://www.logogroup.pl - nie wiem, co bym zrobił z tym gruzem, gdyby nie ich pomoc!
pomysłowa
Użytkownik

13 cze 2018, 09:45

Remonty nigdy proste i łatwe nie były, na pewno trzeba umieć to wszystko jak najlepiej rozplanować.
Grenada
Użytkownik

15 cze 2018, 01:42

Jesli decydujecie się na generalne remonty to Wasz sprzęt musi być najwyższej jakości i nie może Was zawieść. Warto pomyśleć o odpowiedniej sprężarce https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/sprezarki,72.htm bo są wytrzymałe i bezawaryjne. Mój mąż ostatnio dobudowywał pokój i musiał podreperować trochę wiertarkę pneumatyczną no a ta sprężarka rozwiązała problemy sprzętu. Mozna polegać na tej sprężarce firmy techem
Leonardo
Użytkownik

13 lip 2018, 12:26

Cześć wam, zastanawiam się nad przemalowaniem ścian w mieszkaniu na nieco żywsze i cieplejsze kolory niż do tej pory – dominowały szarości i biel. Muszę przyznać, że po pewnym czasie pomieszczenia stały się ciut przytłaczające. Jaki zestaw barw byłby najlepszy? Nie chciałbym też, żeby było to zbyt męczące kolory. Do malowania mieszkania wynająłem już firmę z Warszawy - http://www.pwmig.com/oferta/remonty-mie ... 3%B3w.html, może poproszę, żeby też oni coś doradzili :)
iowaa
Użytkownik

13 lip 2018, 12:47

spoko maj płytki, te kwadratowe są fajne ale inne też niezłe
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne