Samochód nowy, czy używany?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

06 gru 2017, 12:04

bunia pisze:Jak Cię stać to powiem że lepszy nowy, z punktu widzenia kobiety wiem że wtedy przez kilka lat jeździsz nie martwiąc się o nic, nie grozi Ci że się zepsuje gdzieś w drodze no i masz przede wszystkim gwarancję. Sama się teraz przymierzam do nowego peugeota 2008 i liczę na dużą zniżkę bo przecież zbliża się koniec roku a więc będą "uciekać" z bieżącym rocznikiem
Dobrze mówisz, nowy samochód ma nawet ten specyficzny zapach który bardzo lubię :) Wszystko jest nowe i nic się psuje. Każda podróż będzie lepsza, bo nic nie ma prawa sie nagle popsuć. Moi znajomi też mówi o tej akcji wyprzedaży w peugeot i nawet sama się z nimi wybrałam zobaczyć co i jak. Im też przypadł do gustu ten model 2008 i muszę przyznać że jest na czym oko zawiesić :)
Awatar użytkownika
telty
Posty:4
Rejestracja:07 gru 2017, 00:30

07 gru 2017, 00:31

nowy samochód to pewność, komfort i większe zdecydowanie bezpieczeństwo
gegon
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:12 maja 2017, 15:12

15 gru 2017, 21:55

oczywiście,że lepszy samochód nowy, bo używany to nigdy nie wiadomo co się z nim działo, ja osobiście jestem zakochana w volvo, zwłaszcza w modelu CX60 https://autogala.volvocars-partner.pl/modele/nowe-xc60/ To kawał pięknej maszyny :)
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

24 gru 2017, 11:37

Niezależnie od tego na jakie auto się zdecydujecie, trzeba pamiętać o tym, aby o nie odpowiednio dbać. Tylko wtedy samochód posłuży nam przez długie lata. Polecam zajrzeć na stronę http://pokrowce.com/316-akcesoria-zimowe i kupić sobie dobrej jakości osłonę przeciwszronową. To naprawdę dużo daje zimą.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

28 gru 2017, 09:02

Oczywiste jest, że z kredytem na samochód z https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... owy,1.html jest mas stać na każdy samochód czy to nowy czy używany. To od nas zależy jaki kupimy. Trzeba tylko rozpatrzyć wszystkie za i przeciw. Na przykład wiadomo, że jak kupi się nowy samochód to już wyjeżdżając z salonu traci on mocno na wartości do tego wiadomo iż OC i AC takiego samochodu do najtańszych należeć nie będzie. Za to mamy gwarancję, że szybko on nam się nie zepsuje, ma wszystkie części sprawne itd. Co jest lepsze, nie wiem, ale myślę, że raczej kupiłbym samochód używany
Horalka
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:29 lis 2016, 23:12

01 sty 2018, 01:33

Nie zawsze jest nam potrzebny samochód nowy, wszystko zależy od tego, do jakich celów go potrzebujemy. Ja jedna zawsze raczej skłaniam się ku nowym, bo potrzebuję bez problemu poruszać się po mieście. Ważne jest dla mnie, by pojazd nie był awaryjny, by mnie nie zawiódł, gdy potrzebuję podjechać na umówione spotkanie itp. Zastanawiam się nad MINI z Bawaria Motors. Co myślicie o tym samochodzie? Sprawdzi się do poruszania po mieście? Musze się niebawem wybrać do salonu, by zapoznać się z aktualnymi promocjami i wszelkimi szczegółami na temat zakupu. Ktoś z Was jeździ MINI? Ciekawa jestem opinii.
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

14 sty 2018, 14:58

co to w ogóle za pytanie, oczywiście że lepiej trochę odczekać, uzbierać trochę kasy i kupić nowy samchód z salonu. Wielu z moich znajomych tak robi i korzysta z tej wyprzedaży rocznika jaka jest teraz w peugeot. Nie trzeba się wtedy martwić że podróż zakończy się wizytą u mechanika.
Sissi09
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:23 gru 2017, 21:17

15 sty 2018, 19:20

Dużo zależy od tego do czego taki samochód ma służyć. Jeśli to ma być samochód na potrzeby rodzinne to wtedy wystarczy w zupełności dobry, używany kilkuletni samochód. Natomiast jeśli to ma być samochód służbowy, szczególnie dla pośredników handlowych, to wtedy jednak nowy, żeby trochę dłużej posłużył, bo wiadomo, jak szybko takie samochody sie zużywają podczas intensywnego użytkowania. A zarówno nowe jak i używane samochody można znaleźć w praktycznie każdym salonie samochodowym, jak chociażby Bawaria Motors (BMW). W ich ofercie można znaleźć naprawdę porządne modele samochodów używanych (http://bmw-uzywane.com.pl/) na które nieraz są naprawdę korzystne oferty.
Awatar użytkownika
Retrol
Posty:1
Rejestracja:18 sty 2018, 10:21

18 sty 2018, 10:45

Mazda robi dobre auta również chciał bym mieć takie auto.
bogo18
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:05 sty 2018, 12:16

18 sty 2018, 17:36

Czasami jako "używane" można kupić pojazdy, które pod względem stanu wizualnego i technicznego są tzw. igłami. Udało mi się o tym przekonać jakiś czas temu, gdyż postanowiłem zamówić pojazd z oferty http://uzywanetoyoty.pl/ . Od dłuższego czasu chodził za mną zakup japończyka do firmy a ich pojazd w zupełności spełnił moje oczekiwania! Za atrakcyjną cenę zakupiłem pojazd w super stanie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl