Zegarek przez internet czy w sklepie stacjonarnym

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Trusting
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:02 mar 2018, 23:54

25 lip 2018, 15:49

Też głownie zamawiam online, bo i tak przy zakupie głównie kieruje sie marka. Jak widze ze znam marke, testowałam juz to spokojnie zamawiam czy dla siebie czy dla meza w prezenecie. A zazwyczaj i tak w ostatnim czasie zamawialam z galante.pl bo maja dosyc spora rozpietosc i modeli i producentow w dodatku w dobrych cenach czasami nawet takich typowo outletowych jak sie trafi na promocje
Pozytyw
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:10 sie 2018, 15:18

17 sie 2018, 14:56

Ja zawsze kupuję zegarki przez internet głównie ze względu na niższą cenę. Ostatnio udało mi się wyrwać fajną Doxe. :)
iwonak
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:09 lis 2016, 19:45

29 sie 2018, 12:56

Chciałam mężowi kupić zegarek, kupowałam pierwszy raz takie coś dlatego potrzebowałam pomocy, z tym na co zwrócić uwagę, jaką uwagę gra cena itp. Dlatego zaczęłam szukać pomocy na internecie, na szczęście bardzo szybko znalazłam ciekawy artykuł na ten temat http://www.malemen.pl/zakup-pierwszego- ... cic-uwage/ skorzystałam z niego i teraz już wiem na co zwracać uwagę by zegarek, był jak najlepszy dla posiadacza. Tak więc w tym roku myślę, że mąż będzie bardzo zadowolony z nowego kwarcowego zegarka!
Mimus
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:21 sie 2016, 16:55

01 wrz 2018, 10:14

Jeśli chodzi o zegarki to śmiało można kupować w tym sklepie https://protime24.pl/ Mają szeroki wybór zegarków i akcesoriów i cenowo jest przystępnie. Ponadto możesz zlecić grawerowanie osobistej inskrypcji.
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

03 wrz 2018, 11:38

To kwestia indywidualna. Ja zdecydowanie polecam zakupy online, na przykład w sklepie zegarkicentrum.pl ze wzlędu na znacznie większy wybór, czy nawet niższe ceny. Jeśli okaże się, że zamówiony zegarek wam nie odpowiada, to zawsze można go wymienić bądź zwrócić.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl