Pomocy - bardzo pilnie potrzebuje 40tys.

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
MagdaArt
Posty:1
Rejestracja:15 sty 2014, 10:06

15 sty 2014, 10:09

Pokrótce - straciłam płynność finansową i potrzebuję zastrzyku gotówki, żeby wyjść na prostą i rozpocząć bardzo dochodowy projekt. Działam w branży artystycznej i ubiegły rok mnie dosłownie pogrążył... począwszy od zamknięcia miejsca, gdzie regularnie wystawialiśmy spektakle i koncerty, odwołanie 8 kolejnych (zaplanowanych jeszcze w 2012 roku) spektakli wyjazdowych, brak płatności ze strony 4 kontrahentów, a ponadto napotkałam na swojej drodze oszusta... Brzmi jak science fiction? Niestety to wszystko miało miejsce w ostatnich 12 miesiącach.
Teraz muszę spłacić ciągnące się za mną zobowiązania, a na tą chwilę nie jestem w stanie tyle zarobić, nie teraz - ale za jakieś dwa miesiące - tak. Problem w tym, że muszę teraz spłacić dużą część, żeby móc zarabiać na nowo pieniądze... Mam dwie opcje - mogę na dobre zamknąć działalność i prawdopodobnie pracować do końca życia spłacając długi...albo znaleźć kogoś kto jest w stanie mi zaufać, na tyle by pożyczyć na spłatę. Po roku czasu będę w stanie oddać 50 tys. Skąd? W najgorszym przypadku, (czego nie chcę) będę mogła wziąć na taką sumę kredyt.
Jedną rzeczy którą udało mi się zrealizować w ubiegłym roku to opracować świetny projekt dla dzieci, który może przynieść pomiędzy 500 a 800 tys. dochodu netto w ciągu roku. Mam gotowy biznes plan, demo całego projektu, plan promocji medialnej itp. Dodatkowo mogę zaproponować udziały w zyskach z projektu, albo przeniesienie autorskich praw majątkowych jako zabezpieczenie.
Po więcej szczegółów - proszę o kontakt.

P.S. Bardzo proszę darować sobie też złośliwe wpisy w tym wątku, bo nie życzę nikomu mojej sytuacji.
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

13 lut 2014, 08:51

Myślę, że w Twoim przypadku warto byłoby zapoznać się z tą stroną - znajduje się na niej duża baza informacji o kredytach oferowanych przez poszczególne banki.
Może dobrym rozwiązaniem w tym przypadku byłby kredyt konsolidacyjny? Zastanawiałaś się nad tym rozwiązaniem? Rozłoży spłatę długów w czasie i będziesz miała jedną korzystną ratę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl