Przeniesienie IKE

Nie chcesz trzymać pieniędzy na lokacie? Planujesz zainwestować w fundusz? Tutaj dowiesz się, w jaki fundusz najlepiej zainwestować.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Nikola
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:19 lut 2014, 10:00

07 maja 2015, 10:47

Czy ktoś z Was orientuje się na jakich zasadach odbywa się przeniesienie Indywidualnego Konta Emerytalnego?
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

13 maja 2015, 09:12

Przeniesienie środków pieniężnych z IKE z instytucji w której do tej pory to IKE funkcjonowało do nowej instytucji jest proste. Wymaga ono przede wszystkim wypełnienia odpowiedniego formularza otwarcia, w którym wskazujemy naszą chęć przeniesienia środków pieniężnych zgromadzonych w ramach indywidualnego konta emerytalnego. Mam nadzieję, że dobrze wszystko opisałam :). Poza tym tutaj masz bardziej szczegółowe informacje - https://www.prywatnaemerytura.pl/wszyst ... zliwe.html. To powinno Ci pomóc. Pozdrawiam :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

23 lis 2016, 14:28

Nikola, a mogę wiedzieć gdzie chcesz otworzyć IKE? Jeśli nie podjęłaś jeszcze decyzji, to polecam Ci otworzenie IKE w Leggmason. Ja po obliczeniu wysokości wypłat z IKZE w tym kalkulatorze https://www.leggmason.pl/pl/kalkulatory ... emerytalne zdecydowałam się przenieść IKE do Leggmason, bo mieli dużo lepszą ofertę, bo będę miała wypłacane 1500zł przy wpłatach 600zł. Tak jak napisała Paulina przeniesienie nie jest wcale trudne, wystarczy wypełnić odpowiedni dokument.
falon
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:19 maja 2017, 20:15

29 lis 2021, 10:53

zdecydowanie też chciałbym się tego dowiedzieć
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

29 lis 2021, 13:59

Ja na razie postanowiłem oszczędzać w ppk, przekonały mnie liczne korzystne publikacje i wyliczenia uczestników przedstawione w bardzo przejrzysty sposób, taki dla laików
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl