efekty do bani

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

24 sty 2017, 02:23

coś mi nie działa tak jak trzeba i chcę odnaleźć słabe ogniwo swojego sklepu internetowego. wydaje sporo na reklamę,a ta mimo naprawdę fajnej koncepcji - nie przynosi żadnych efektów , nie przekłada się na nic więcej poza wyświetleniami. jakie mogą być przyczyny? chętnie coś podpowiem, byleby dojść do meritum.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

25 sty 2017, 00:46

SZANTAL pisze:reklamę,a ta (...) nie przekłada się na nic więcej poza wyświetleniami.
Widzisz, zawarłeś (zawarałaś) w swojej wypowiedzi bardzo istotną rzecz mimo, że prawdopodobnie nieświadomie :) reklama działa - nabija wyświetlenia, to z Twoim sklepem coś jest nie tak skoro ludzie nie tworzą koszyka lub go porzucają.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

26 sty 2017, 03:02

To samo pomyślałam. Musisz się zastanowić co u Ciebie nie działa tak jak powinno albo zwyczajnie odstrasza klientów. Najlepiej przeprowadź jakiś test na osobach które niewiedzą że to Twój sklep i zaobserwuj ich opinię. Ale daj ankietę na sklep.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

26 sty 2017, 20:50

mam podejrzenia i to całkiem zasadne, poparte podobnymi wnioskami kogoś kogo stać na obiektywizm. to prawdopodobnie zdjęcia przedmiotów nie są odpowiednio "profesjonalne" i źle się po nich poruszać (galerie są niezbyt przyjazne dla użytkownika). chyba trzeba zabrać się do roboty.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

31 sty 2017, 01:12

ja się tylko zastanawiam jak zrobić to tak, żeby to nie był kolejny *** sposób a jednocześnie mnie nie spłukał do zera. fotografie jak widzę to wydatek rzędu grubo ponad moje możliwości przy liczbie potrzebnych mi zdjęć.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

31 sty 2017, 22:56

Zdjęcia to jedno, możesz z nich wyczarować cuda dobrą obróbką i galerią :) spróbuj może przejrzeć ofertę fotolister, u nich chyba nawet tło się da zmienić jak dobrze pamietam. miesiąc to obsługiwałam u siostry w sklepie, łatwo się to obsługiwało :)
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

03 lut 2017, 03:22

można tło i można je też zczyścić do białości - przy wystawianiu zdjęć u jubilera płaciliśmy za tą funkcję bo zdjęcia wyglądają o wiele bardziej profesjonalnie. z fotolister da się to robić samemu. a z tego co wiem allegro gdzies już teraz wprowadza zmiany apropo miniatur i będzie to obowiązkowe nawet.
Awatar użytkownika
orzeszek
Posty:1
Rejestracja:22 mar 2017, 08:37

22 mar 2017, 08:40

Może za wysokie ceny produktów? Ludzie zaglądają ale nie stać ich na zakup?
Awatar użytkownika
Domexz
Posty:4
Rejestracja:27 mar 2017, 10:05

27 mar 2017, 12:05

Tutaj może pomóc ktoś kto zajmuje się audytami stron/sklepów internetowych. Warto śledzić też tzw. "odrzucone koszyki" w sklepie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl