Czy zamówilibyście meble przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

14 cze 2017, 16:06

ja przez internet nigdy nie zamawiałem szczerze mówiąc ale myślę, że zaryzykować zawsze warto, u nas z kolei padła decyzja o zakupie mebli z licytacji komorniczych i www.czosnyka-komornik.pl i okazało się to też bardzo trafionym rozwiązaniem, na meblach dzięki temu udało się sporo zaoszczędzić
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

19 cze 2017, 08:20

Jasne że zamawiam meble przez internet. W 100 % zgadzam się z twoim mężem. Sam nie cierpię chodzić po sklepach i skoro przez internet zamawiam sobie rzeczy to dlaczego nie miałyby to być meble. Jak urządzałem z żoną pokoik dziecięcy to miała ona takie same wątpliwości jak ty. Ale na http://elies.pl/kategoria/mebelki-dzieciece-noukies znalazłem idealne mebelki do pokoju dziecięcego. Dość długo namawiałem moją żonę aby zgodziła się je zamówić i nie musielibyśmy godzinami jeździć po kilkunastu sklepach. Aby znaleźć odpowiednie mebelki. W każdym razie zgodziła się pod warunkiem, że jak coś będzie mogła je od razu zwrócić. Co zresztą dla mnie było oczywiste. W razie tego jakby meble nie spełniały naszych oczekiwań nie miałem przecież zamiaru ich zatrzymywać. Ale na szczęście byliśmy oboje bardzo z nich zadowoleni. Uważam, że nie ma się czego bać przy zakupach przez internet. W razie czego wszystko można przecież zwrócić. Jak tak podoba wam się ten stół to go zamówcie i tak niczego nie ryzykujecie, bo jak coś można go zwrócić, a możecie tylko zyskać.
Awatar użytkownika
Aniela0
Posty:3
Rejestracja:19 cze 2017, 19:01

19 cze 2017, 19:04

tak :P
Awatar użytkownika
szyszko
Posty:4
Rejestracja:22 lip 2017, 14:07

24 lip 2017, 16:39

pewnie, że tak, jeżeli kupujemy już prawie wszystko przez internet to dlaczego też nie kupić sobie mebli z dowozem
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

05 sie 2017, 12:31

Pewnie, że tak :) Ja już wielokrotnie zamawiałam meble przez internet i mam kilka sprawdzonych miejsc, gdzie zakupy są zawsze bardzo udane :) Jednym z nich jest sklep https://blog.furnival.pl/biale-meble-sy ... do-salonu/. Niebawem mam zamiar wymienić meble w salonie i tym razem zdecyduje się właśnie na takie systemowe meble w kolorze bieli, bo idealnie sprawdzą się w nowoczesnym i niewielkim pomieszczeniu.
Awatar użytkownika
malina9
Posty:4
Rejestracja:04 sie 2017, 09:45

05 sie 2017, 15:37

oczywiście że nie, przecież meble trzeba obejrzeć!
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

16 sie 2017, 21:25

A ja wszystkie meble do salonu zamówiłem online w sklepie Vieri Divani. Meble są świetne! Dobrze wykonane, solidne no i stylowe. Byłem w wielu sklepach meblowych, ale we wszystkich to samo. W sklepach online wybór jest jednak szerszy.
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

17 sie 2017, 14:36

Pewnie, że tak! Jakby były tylko tam - czemu nie?
Lara1978
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:26 lip 2017, 17:41

23 sie 2017, 19:13

Zamawianie mebli przez internet ma o tyle duży plus, że meble zawsze są dostarczane na wskazany adres, a niektóre salony meblowe nie oferują dowozu w cenie. Do tego w internecie zwykle jest większy wybór. A jeśli ktoś nie ma za bardzo pomysłu na to w jaki sposób urządzić swoje mieszkania i ciężko mu wybrać meble zarówno w sieci jak i przez neta to zawsze może zatrudnić fachowego projektanta (jak ten). Pomoże on Wam pięknie umeblować i wykończyć mieszkanie tak żeby zrobi wrażenie zarówno na Was jak i na Waszych znajomych :)
Szamer
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:04 mar 2017, 17:05

23 sie 2017, 22:17

Szczerze mówiąc,nie widzę nic złego w kupowaniu,zamawianiu mebli w internecie,jeśli tylko jesteś zdecydowana i pewna swojego wyboru,to jak najbardziej jestem za.
Sporo ludzi kupuje meble w internecie,sama ostatnio przeglądałam katalog krzeseł biurowych i foteli na http://www.mjdesign.com.pl/ i kilka modeli mnie zainteresowało.Są to produkty polskiego producenta,wyglądają na solidne,trwałe,można wybierać wśród wielu wzorów,kolorów i modeli.Po co więc szukać,biegać po sklepach jak można wszystko obejrzeć w jednym miejscu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl