Poszukuje wspólnika/inwestora do innowacyjnej firmy śląsk.

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Beywart
Posty:1
Rejestracja:12 cze 2014, 09:43

12 cze 2014, 09:44

Witam poszukuje jak w temacie wspólnika inwestora, aby zrealizować pomysł, który z całą pewnością się sprawdzi.

Mój pomysł wygląda następująco, utworzyć firmę, która będzie się dynamicznie rozrastać.
Będzie ona prowadziła usługi inteligentnych rozwiązań domowych jak i do hipermarketów, i szerokiej gamy klientów.
Wykonanie systemu inteligentnych domów nie jest trudne i może przyciągnąć wielu klientów, którzy będą chcieli unowocześnić swoje gniazdko domowe. Ale to nie jedyne możliwości można przekształcić tak inteligenty dom, aby były na tym oszczędności czyli mniejsze zużycie prądu, wody itd.

Do takiego typu rozwiązań wykorzystuje się jeden sterownik plc, zaprogramowany w specjalnym systemie powiedzmy, że wykorzystamy do tego sterownik simensa s7200, sterowników jest bardzo dużo i każdy ma określoną liczbę wejść i wyjść. Te sterowniki nie są zbyt drogie, a jedyne co Nas, by ograniczało w wizji klienta to wyobraźnia i cena. Przy każdym projekcie wykonuje się precyzyjne obliczenia takie jak cena, ilość materiału, ilość sterowników, program. I dopiero przy gotowym projekcie który zawiera:
1. Opis funkcjonalności programu.
2. Na bazie zlecenia rozbijamy na pod funkcje.
3. Określenie liczebności możliwych rozwiązań.
4. Z pola możliwych rozwiązań wybieramy wspólnie z klientem najlepsze dla Niego rozwiązanie.
5. Wyliczamy cenę pełnego projektu

Znam te systemy bardzo dobrze, obecnie jestem technikiem mechatroniki, oraz studiuje na tym samym wydziale, aby uzupełniać jeszcze szczegółowiej moją wiedzę.

Siłowniki do tego rozwiązania można wykorzystywać elektryczne, pneumatyczne (duży hałas) i hydrauliczne. Preferowałbym elektryczne, ponieważ są ciche, ale są bardziej awaryjne niż pozostałe propozycje. Taki system wykonany przez Nas byłby objęty gwarancją na okres 3 lat. Potem można ją przedłużać, po sprawdzeniu siłowników i stanu okablowania.

Tak samo można dodawać jeszcze więcej funkcji do istniejącego programu lub wykupywać licencję na jakiś okres.
Te systemy można wykorzystywać praktycznie wszędzie od domów, hipermarketów, stacji benzynowej po unikalne systemy ochrony.

Przede wszystkim interesuje mnie inwestor, wspólnik który pomoże zorganizować potrzebny do utworzenia firmy fundusz, ale również można podpisać współpracę z firmą, która chce unowocześnić swoją ofertę.

Takie systemy nie posiadają wad ukrytych nie trzeba nad nimi siedzieć i ich pilnować, po zaprogramowaniu i podłączeniu system winien działać bez awaryjnie przez okres co najmniej 5 lat. Zatem gwarancję można spokojnie dać, po 3 latach klient wzywa serwisanta, a ten sprawdza przede wszystkim okablowanie, czy nie ma jakiś przetarć w razie potrzeby wymienia i znowu daje gwarancję na 3 lata.

Dlaczego warto wystartować z tym teraz? Ponieważ jest to przyszłościowy biznes, aktualnie coraz to bardziej zwiększa się zapotrzebowanie na inteligentne rozwiązania domowe i inne w celu oszczędności.
Bądź jedną z pierwszych firm, która ma w swojej ofercie tego typu rozwiązania.

Wszelkiego rodzaju propozycję proszę składać na PW.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

11 lip 2014, 14:20

Istnieją już takie firmy które działają już w nowocześniejszej technologii, nawet na śląsku - ciężko będzie wypromować nową markę i przebić się przez cień rzucany przez innych gigantów budowlanych/projektowych ;)
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 sie 2015, 11:02

ja uważam, że to świetny pomysł. ale musisz myśleć przyszłościowo. znajdziesz wspólnika i co dalej? masz jakieś biuro rachunkowe i plan? korzystam z usług e-bros ,zapewniają Ci poza prowadzeniem Twoich papierów i dostępem on-line do wyników bieżących, zapisów księgowych, kadrowych i archiwalnych w języku angielskim i niemieckim w cenie usługi coś co najbardziej powinno Cię zainteresować skoro chcesz otworzyć nowy biznes, a mianowicie doradztwo w zakresie otwierania spółek w Polsce oraz bieżące doradztwo gospodarcze w cenie usługi. Szukaj wspólnika, odzywaj się do e-bros i daj znać jak poszło!
Franek
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:14 lis 2017, 09:04

14 gru 2017, 08:52

Mojito pisze:Istnieją już takie firmy które działają już w nowocześniejszej technologii, nawet na śląsku - ciężko będzie wypromować nową markę i przebić się przez cień rzucany przez innych gigantów budowlanych/projektowych ;)
Zgadzam się sam współpracuje z genialną firmą https://aircompl.jimdo.com/ i przyznaje, że może być ciężko ich pokonanać bo to lider na rynku :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl