Pomysł jest, szukam inwestora, wspólnika.

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
MarioW
Posty:1
Rejestracja:01 maja 2011, 16:53

01 maja 2011, 17:00

Witam, tak wiec szukam inwestora, wspólnika do interesu, branża ecommerce tekstylia posiadam duże doświadczenie w tym biznesie, wiem jakie błędy można popełnić nauczyłem się je eliminować, w tej chwil wdrążam swój projekt, ale z powodów braków finansów potrwało by znacznie dłużej. Inwestycja dotyczy zbudowania marki, potrwa to około 4-5 miesięcy po tym czasie i wyłożonych środkach około 50-60 tyś miesięczny zysk min 4 tyś, wszystko zależy od inwestycji, oczywiście tutaj każdą kwotę możemy zainwestować, czym większa tym większy będzie zysk. Jeśli ma ktoś jakieś wolne środki chętnie pomogę zarobić.
mateo_220
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:08 sie 2011, 11:33

23 wrz 2011, 14:27

Pomyśl o umieszczeniu swojej oferty na portalach przeznaczonych dla inwestorów i przedsiębiorców jak np. symultana.org . Tam będziesz miał większe prawdopodobieństwo zainteresowania i pozyskania anioła biznesu niż na forum.
Kama82
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:05 sie 2011, 14:36

26 wrz 2011, 14:48

MarioW pisze:Inwestycja dotyczy zbudowania marki, potrwa to około 4-5 miesięcy
Chciałeś chyba powiedzieć, że cały biznes tyle potrwa, zanim ogłosicie bankructwo. Bo zbudowanie marki w ciągu czterech miesięcy to troszkę zbyt optymistyczne założenie ;)
borom
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:08 sie 2018, 14:51

08 sie 2018, 16:16

Wszystko fajnie, ale bez sporego kapitału początkowego podatki zjadają każdy biznes..
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

16 gru 2018, 12:36

Dobry wspólnik w biznesie jest bardzo wazny, otiwerając moją firmę postanowiłam wejść w spółkę z koleżanką ze studiów i chyba to była dobra decyzja, teraz po długim czasie jestesmy zadowolone. Podstawa to wiara w siebie i w swoje możliwości.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

21 gru 2018, 19:18

Przede wszystkim polecam wykorzystać fajne strony do robienia CV, super sprawdza się szybkieCV, więc do dzieła!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl