Dobry tani hosting

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

29 maja 2017, 12:31

z mojego doświadczenia najlepiej działa 2hi.pl w poprzedniej firmie korzystaliśmy z konkurencji i stosunkowo często mieliśmy zgłoszenia, że strona nie działa poprawnie... no profesjonalnie to to nie wyglądało. a najśmieszniejsze że cenowo wychodzi na to samo.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

07 cze 2017, 15:18

generalnie jak się szuka hostingu to radzę się bardzo dokładnie przyglądać ofertom, bo podmiotów teraz sporo i lubią ceny za nic zawyżać, u nas akurat ze Sprint Data Center sprintdatacenter.pl hosting w używaniu i nie mamy się do czego przyczepić, co prawda pakiet mamy największy no ale nie sądzę, żeby nagle zaczynali w tych mniejszych zawodzić
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

14 cze 2017, 16:11

http://dc-graphics.pl/hosting/, nawet ich najmniejszy pakiet, poważnie piszę. Jestem u nich od dawna, nie mam żadnych problemów.
A plusów to daje całe mnóstwo - mała kasa, a jednak usługa działa zdecydowanie niezawodnie.
Starajcie się po prostu podczas testu ocenić, jakiego pakietu potrzebujecie.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

18 wrz 2018, 20:31

Bardzo fajną cenowo ofertę ma Hekko, dodatkowow możesz obserwowawć ich stronę bo dosyć częśto pojawiają się nowe okazje ;) Jednak nawet jeżeli potrzebujesz hostingu na już i nie możesz czekac na promocję, to jest opłacalny.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl