Dobry serwis apple w Warszawie

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
kamikada
Posty:4
Rejestracja:27 mar 2018, 13:32

27 mar 2018, 13:34

Ja jeszcze nie, ale po ostatniej imprezie, jak zobaczyłam mój telefon... Przejdę się tam niedługo to przekażę Ci moją opinię
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

20 maja 2018, 14:18

Ja jak miałam problem z moim telefonem to zaniosłam do serwisu gadgetserwis.pl i tam naprawiają wiele modeli. U mnie nie był to duży problem bo wymiana szybki i głośnika ale Pan się szybko z tym uwinął, a ja nie zapłaciłam jakiś tam kokosów. W innych serwisach jak pytałam to albo czas oczekiwania był długi albo znowu ceny z kosmosu. Ten serwis polecam jak najbardziej.
tomek85
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:22 wrz 2018, 12:43

22 wrz 2018, 13:56

Tak, konkurencja jest ogromna, dlatego myślę, że bez trudu uda Ci się znaleźć dobry serwis, jednak naprawa produktów apple nigdy nie jest tania ;)
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

31 sty 2019, 19:40

MacForce https://www.macforce.pl/ to zdecydowanie ekipa, której szukasz. Za ich sprawą wreszcie mogę pochwalić się działającym Maciem, ale i Iphonem! Żadne usterki nie były dla nich straszne, polecam jak nic!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl