Szkolenia finansowe Finedia

Szukasz szkoleń? Chcesz pochwalić się kursem który właśnie odbyłeś? Zapraszamy do dyskusji.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

22 sie 2018, 19:22

Witam, Co sądzicie o szkoleniach organizowanych przez firmę Finedia? Chciałbym zdobyć praktyczną
wiedzę dotyczącą rynków finansowych i technologii blockchain. Może ktoś z Was korzystał i może
powiedzieć coś więcej?
gasiorek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 mar 2013, 23:25

04 wrz 2018, 02:22

To bardzo ciekawe szkolenia, czytałam o tym niedawno i bardzo mnie zainteresowała metoda prowadzenia szkoleń, które łączą wiedzę ze zbieraniem doświadczeń w działaniu na rynkach finansowych, bo szkolenia wspierane są poprzez najnowszą technologię, jaką jest blockchain. Każdy uczestnik szkoleń, organizowanych przez firmę, bez względu na poziom doświadczenia, ma mieć możliwość zdobycia rzetelnej i praktycznej wiedzy o działaniu na rynkach finansowych.
Awatar użytkownika
tomeek21
Posty:3
Rejestracja:25 wrz 2018, 09:42

25 wrz 2018, 11:22

Uważam, że warto wybrać się na takie szkolenie. Na pewno można wiele zyskać.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

04 lis 2018, 00:41

Szkolenia to jednak nie wszystko. Oczywiście one są poitrzebne, bo jak robimy CV w szybkieCV to musimy coś tam przecież wpisać, to jasne. Ale z drugiej strony ważne, żeby rozsądnie je wybierać.
Awatar użytkownika
laik66
Posty:5
Rejestracja:05 lis 2018, 13:58

05 lis 2018, 14:28

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym zakresie. Raczej ciężko będzie mi pomóc...
Kto nie chce, kiedy może, ten nie będzie mógł, kiedy będzie chciał – Winston Churchill
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl