Za dużo obowiązków

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

20 sie 2018, 23:42

Nie sądziłem, że podejmując się sprzedaży w internecie można przesadzić z ilością zadan i nie wyrabiać się z prawidłowym obsłużeniem klientów. BYł ktoś w takiej sytuacji? Bo ja niestety jestem na granicy ogarnięcia a nie mogę sobie pozwolić na zatrudnienie dodatkowych osób.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

29 sie 2018, 11:05

A no można. Ale rozwiązac i to się da tylko trzeba pomyśleć z czego rezygnować żeby nie ucierpiał klient. To akurat indywidualna sprawa, nikt Ci nie doradzi bo nie wiadomo co u Ciebie np sprzedaje się najlepiej.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

29 sie 2018, 11:59

Bzdura, każda rezygnacja będzie podcięciem sobie skrzydeł. Moim zdaniem zamiast tego lepiej zdecydować się na pomoc, może nie konieccznie płacić komuś za etat, może lepiej wirtualnego asystenta sprzedaży?
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

29 sie 2018, 12:26

Ja korzystam u siebie z www.sellasist.pl i sobie chwalę. Koszty nie są duże, więc rzeczywiście powinieneś rozważyć - szczególnie że zacząć można od darmowej wersji, do niczego Cię to nie zobowiązuje. Za to możliwości, zwłaszcza przy prowadzeniu np sklepu i jednocześnie działalności na portalu aukcyjnym - są ogromne.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

29 sie 2018, 12:43

Widzę jakie są warunki i funkcjonalność na stronce ale wolałbym się dowiedzieć jak wygląda to w użytkowaniu od takiej praktycznej strony - czy łatwo się obsługuje to itp. Coś co można tylko używając sprawdzić.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

29 sie 2018, 12:59

Ja u siebie sell mam od półtora roku z kawałkiem jeszcze i sprawdza się bardzo dobrze. Co najważniejsze - wcześniej nigdy nie miałem nic doo czynienia ze sklepem więc jako laik zaczynałem - a jednak dość łatwo było mi się nauczyć obsługi. Przede wszystkim szybko poszło, łatwo. A w razie problemów zawsze można zgłosić się na webinar, nie tylko z tego ale i innych usług z tej firmy. To darmowe szkolenia, nawet jeśli nie jest się klientem, czy ma się tylko darmową wersję. Wszystko przez internet, a wyczerpuje zagadnienia i wiele rozjaśnia.
Awatar użytkownika
derla
Posty:4
Rejestracja:17 wrz 2018, 15:20

17 wrz 2018, 19:40

Ciężka sprawa..powiem Ci, że nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem.
AdminBIF24
Posty:81
Rejestracja:04 paź 2018, 22:42
Lokalizacja:Polska

20 paź 2018, 18:43

Powiedz konkretnie jakich obowiązków, może uda się coś doradzić, wiele rzeczy można delegować na firmy zewnętrzne, niekoniecznie od razu zatrudnienie. Niektóre rzeczy można upraszczać.
Awatar użytkownika
twister
Posty:7
Rejestracja:30 paź 2018, 14:48

30 paź 2018, 15:22

Tak to jest, jak starasz się oszczędzić na kosztach i nie brać nikogo do pomocy. Oprogramowania do sklepu internetowego są na tą chwilę jedynym rozwiązaniem dla ciebie, skoro nie planujesz nikogo jeszcze zatrudniać. Niestety, nie powiem, jak wygląda korzystanie z nich i w jakim stopniu są zautomatyzowane, ale możesz z nimi spróbować.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl