TO co dotyczy wysyłki

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

13 wrz 2018, 21:34

Cześć, czy ściąganie informacji o kupującym do drukowania listów przewozowych, odznaaczanie wysyłek itp to wiąże się z tym, że kupuje się jakiś dodatkowy problem? Proszę o więcej informacji ponieważ widziałam coś takiego u kogoś ale nie miałam okazji podpytać, a sama nie mialam wtedy do czynienia ze sklepem internetowym - aktualnie chciałabym to zmienić ;)
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

20 wrz 2018, 21:51

Chyba program :D bo o kupowaniu problemów na własne życzenie to jeszcze nie słyszałem :D tak, dokupuje się usługę. Ale zaznaczam, że najbardziej korzystny układ to jednak kupienie takiego oprogramowania, które będzie mieć możliwość zintegrowania go z kurierem. W ten sposób masz z głowy robienie tego na około a jednocześnie masz pełną kontrolę nad wysyłkami i ceny korzystne.
Awatar użytkownika
marek332
Posty:1
Rejestracja:13 lis 2018, 07:22

13 lis 2018, 07:24

Tak naprawdę to tylko w połowie ten temat rozumiem. Jakbym lepiej ten temat rozumiał to na pewno było by lepiej dla mnie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl