Inwestowanie w kryptowaluty

W tym wątku będziemy zamieszczać informacje o kryptowalutach, o tym jaki projekt za nimi stoi oraz jacy ludzie go tworzą.

Moderator: mkamil

Amberus
Użytkownik

25 paź 2017, 09:57

W takim razie bezpieczne, konkretne, Polskie - mamy tu - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset ... -nauka.htm
lokira
Użytkownik

23 sty 2018, 19:51

Kryptowaluty ostatnio są mega modne jednak ja osobiście nie poszłabym w tą stronę. Jakoś nie mam do tego zaufania. Wiem jednak, że wiele osób się w tym odnajduje. Mnie bardzo podoba się inwestycja w pożyczki społecznościowe.
benek51
Użytkownik

12 lut 2018, 14:20

Ja zauważyłem, że rośnie zainteresowanie kopaniem kryptowalut, a to jak zakładam jest związane z tym, że kryptowaluty coraz prężniej się rozwijają + są dosyć pewną i rentowną inwestycją. Wiele osób dostrzegło potencjał na tym rynku i doszło do wniosku, że można sporo zarobić kopiąc samodzielnie kryptowaluty zamiast kupować je na giełdzie. Trzeba do tego kupić odpowiedni sprzęt typu cyfrowakopalnia Wiadomo Wam coś więcej w tym temacie?
Kirs6
Użytkownik

13 lut 2018, 20:51

Od dłuższego czasu jest to na topie i wydaje mi się, że jeszcze powinno tak zostać. Kto sprawnie porusza sie w kryptowalutach może sobie całkiem fajną sumkę zarobić :) Jednak nie ma się co oszukiwać, trzeba mieć już jakąś wiedzę na ten temat. Ja zamówiłam sobie już książkę na temat takich inwestycji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Znalazłam już portal bitbay.net gdzie można zarówno wykonywać płatności bicoinami i innymi walutami jak i sprawnie inwestować pieniądze w nie
dobromir
Użytkownik

01 mar 2018, 12:25

Samodzielne wydobywanie kryptowalut wydaje się być bardzo ciekawym pomysłem. Trzeba jednak nieco zainnwestować , chociażby w koparki, takie jak na przykład w Cyfrowa Kopalnia cyfrowakopalnia.pl Nie ma chyba co liczyć na błyskawiczne zyski ale wygląda na to, że może to być bardzo dochodowe zajęcie :)
bankier0
Użytkownik

25 lip 2018, 18:56

Jeszcze niedawno kryptowaluty były dla mnie czymś nieznanym, o czym nie miałem bladego pojęcia. Ze względu na to, że stają się coraz bardziej popularne i ja zacząłem się nimi interesować. Nie sądziłem jednak, że istnieje aż tyle ich odmian. Zobacz sobie ekantor.pl Tam masz opisane najlepsze z nich.
Awatar użytkownika
mareczek185

19 lis 2018, 13:12

Ostatnio wiele słyszy się właśnie o kryptowalutach. Z tego co piszą na stronie https://www.ecommerce2day.pl/kryptowaluty-w-ecommerce/ powoli płatność kryptowalutami wchodzi do branży e-commerce. Co prawda za wcześnie jeszcze mówić o inwestycji w tym kierunku przez różne sklepy, ale Amazon robi już pierwsze kroki w tym kierunku. Coś musi być moim zdaniem na rzeczy jeśli poczynają w tym kierunku.
mczay
Użytkownik

21 lis 2018, 23:20

Nie wiem czy inwestowanie w kryptowaluty jest dobrym rozwiązaniem - jest wiele innych, bezpieczniejszych sposobów na ulokowanie swoich oszczędności. Można o nich przeczytać pod adresem https://freezl.pl/blog/inwestycje-w-co-warto-zainwestowac-w-2018-roku
ODPOWIEDZ