Kantor internetowy-ile trzeba czekać?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

16 paź 2016, 17:41

Korzystacie z kantorów online? Ja potrzebuję skorzystać, bo nie mam możliwości dotrzeć do jakiegokolwiek kantoru stacjonarnego. Dostałam namiar od sąsiadki na kantor https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/ bo mają bardzo opłacalny kurs. Dla mnie bardzo istotne jest to, ile się po zawarciu transakcji czeka na pieniądze? Czy działa to tak sprawnie jak przelewy między bankami, czy czeka się po kilka dni?
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

05 lut 2017, 17:50

Nigdy osobiście tego nie sprawdzałam. Ale skoro ludzie w ten sposób sobie kredyty obniżają http://www.dobrepomyslynabiznes.pl/kred ... woja-rate/, to musi to raczej sprawnie działać.
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

05 lut 2017, 21:15

Tyle co mi się wydaje to max 24h się czeka. Nie ma opcji by więcej
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

26 lut 2017, 13:26

Zakładam, że działa to błyskawicznie. Podrzucę Wam namiar na taki kantor internetowy - http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/
W ogóle tego typu kantory internetowe to błogosławieństwo. Są czynne 24 godziny na dobę, przez cały tydzień a przy okazji oferują atrakcyjniejsze warunki niż punkty stacjonarne. Polecam korzystać!
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

02 mar 2017, 13:58

A czy znacie taką platformę wymiany walut o nazwie Ergokantor.pl? Mam znajomego, który bardzo często dokonuje takich transakcji walutowych i bardzo mi polecał to narzędzie. Czytałem, że zasada działania jest bardzo prosta i trzeba posiadać tylko dwa rachunki bankowe – w złotówkach i walutowe, w walucie którą chcemy sprzedawać lub kupować. Rejestrujemy się na ich stronie, definiujemy warunki transakcji, przelewamy gotówkę do kantoru, a on następnie przelewa środki pochodzące z wymiany na konto bankowe podane przez Nas w warunkach transakcji. Warto skorzystać!
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 kwie 2018, 08:37

Jeżeli chodzi o wymianę walut w kantorze online to ja korzystam z oferty banku https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/e-fx ... walut.html Transakcja polega na natychmiastowej sprzedaży/kupnie jednej waluty za inną. Wymiana następuje w usłudze wymiany walut Kantor BZWBK24 dostępnej w usługach bankowości mobilnej i internetowej. Rozliczenie transakcji następuje zaraz po zawarciu transakcji. W tradycyjnym kantorze to jego właściciel ustala kursy, po których możemy kupić lub sprzedać daną walutę. Różnica pomiędzy nimi nazywana jest spreadem i stanowi zysk kantoru. Mówiąc wprost, kupujemy waluty obce drożej, a sprzedajemy je taniej. Popularność tej nowej formy wymiany walut płynie z szeregu korzyści, które oferują. Po pierwsze nie musimy ruszać się z domu, wszystko odbywa się elektronicznie, za pośrednictwem Internetu. Nie wozimy gotówki, nie marnujemy czasu i pieniędzy na dojazdy. Wymiana może odbywać się mimochodem, w ramach naszej codziennej obecności w sieci.
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

16 lip 2018, 07:05

W banku jeszcze nigdy nie wymieniałem przez internet, bo jak się porównuje koszty, to wychodzi zdecydowanie drożej niż w kantorze internetowym. Zresztą mam swój sprawdzony kantor online, Pluskantor, gdzie spread nigdy nie jest wyższy niż 2 grosze i zawsze to tam wymieniam pieniądze.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

07 gru 2018, 06:15

Wszystko zależy od konkretnego kantoru. Ja wymieniałam ostatnio na Gieldawalut i przewalutowanie było bardzo szybkie (nie dłużej niż kilka minut), co zaś do prowizji, to zawsze na początku jest wszystko wyliczone, więc możesz zdecydować, czy ci pasuje czy nie. Ale na pewno prowizja jest sporo niższa niż w bankach. To już od dawana wiadomo, że banki strasznie sobie liczą za przewalutowanie.
Awatar użytkownika
biznesikowa
Posty:2
Rejestracja:16 paź 2019, 21:52

11 lis 2019, 10:16

Ja stawiam na wygodną i szybką wymianę pieniędzy. Sprawdziłem kantor internetowy Waluteo. Tutaj można znaleźć korzystne kursy walut. Bardzo szybko uda się uzyskać gotówkę w danej walucie dzięki takiej wymianie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko wymieniać pieniądze.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl