Domy drewniane - Drewneo.pl

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Hamster
Posty:4
Rejestracja:21 mar 2016, 10:39
Lokalizacja:Łódź

04 kwie 2016, 08:13

Nasza firma świadczy usługi związane z budową domów. Przede wszystkim zajmujemy się budową domów drewnianych. W dzisiejszych czasach budowa domu jest szybka i prosta. Oferujemy dobrą jakość i niezwłoczny czas realizacji. Dla nowoczesnych osób opracowaliśmy propozycję zdrowych i ekologicznych domów z bali. Podjęcie współpracy z naszym przedsiębiorstwem zapewnia Państwu, że usługi będą świadczone na najwyższym poziomie. W przypadku pytań zapraszamy na stronę internetową drewneo.pl oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

09 lip 2016, 11:09

Bardzo podobają mi się takie drewniane domy :)
maniekp
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:07 maja 2018, 21:33

07 maja 2018, 21:37

Dom drewniany to fantastyczne rozwiązanie. Największy problem jest ze znalezieniem odpowiedniej ekipy do tego. No i wybór odpowiedniej technologi, bo dom drewniany może być różny. Mi najbardziej podoba sie dom z bala. Ale nie taki typowo góralski, tylko bardziej takie chaty z mazur. Znajoma mieszka własnie w takim domu i jest on rewelacyjny. W środku bardzo przestronny, prawie jak nowoczesne domy. A z zewnątrz sama tradycja okolicy. Fantastycznie im ten dom Natur Eco Dom wybudował. Doskonale wtapia się w okoliczny krajobraz..
CeZar007
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:26 wrz 2017, 09:56

18 cze 2018, 17:01

Widzę, że niektórzy z Was pisali o pojemnikach. Nie zaszkodzi zapytać, czy ktoś z Was jest posiadaczem/posiadaczką zbiornika na wodę deszczową? W sklepach stacjonarnych oczywiście są dostępne ale w wygurowanych cenach. Zbiorniki również znalazłam na https://www.amargo.pl/pl i zastanawiam się czy nie kupić z tej strony. Czy ktoś miał z nią do czynienia?
krasni
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:10 lip 2018, 19:26

10 lip 2018, 20:26

super sprawa z tymi tanimi, drewnianymi domami, stawianymi w bardzo krótkim czasie. odesliśmy juz od czasow kiedy domy maja wiązac pokolenia...
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

14 lis 2018, 10:41

Z kolei za mój dom drewniany odpowiedzialni są specjaliści ze Stolhaus. http://www.stolhaus.pl/ Zdecydowałem się na całoroczny, perfekcyjny dom wykonany z bali. Zdecydowałem się na wykorzystanie rewelacyjnego projektu Havel 95, którego zamieszkiwanie to prawdziwa przyjemność!
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

17 gru 2018, 16:11

Taki drewniany dom to super sprawa ale narazie nie stac nas na taki :D Musze sie zadowolic mini altanką jaką mąż wybudowal z bratem ze starych desek bali i palet jakie zostaly po budowie znajomego. Dokupili tylko jakies gwozdzie cos tam montazowe, jakies kleje i impregnat do drewna luxdecor do zabezpieczenia
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

08 sty 2019, 09:43

Posiadanie domu drewnianego od zawsze było moim marzeniem. Gdy już zakupiliśmy działkę, to jego postawienie było tylko kwestią czasu! Ten plan udało nam się zrealizować dzięki ITS http://www.its-koszalin.pl/ z Koszalina. To właśnie oni wybudowali dla nas kapitalny dom, tego typu budowlę są bardzo popularne w kanadzie!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl