Jak brama garażowa?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

01 gru 2017, 11:16

My teraz budujemy własny dom i na pewno zainwestujemy w elektryczną bramę garażową. Trzeba zamontować w niej określony system napędu czy siłowników (pewnie wybierzemy jakiś model od firmy https://www.nice.pl/kategoria/automatyk ... garazowych ) . Generalnie taka brama zapeania komfort oraz wygodę. Zawsze mi się marzyło mieć garaż niczym w amerykańskich domach. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Warto zainwestować?
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

12 kwie 2018, 20:56

Mój szwagier do wykonania bramy garażu domowego korzystał z usług tej firmy http://ciecielaser.pl/giecie-blachy-na- ... edziowych/ Pracują na porządnej blasze która jest bardzo wytrzymała i solidna.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

14 kwie 2018, 14:55

Myślę, że jest to komfortowe i ma swoje zalety. Ja nie chce murowanego garażu, także raczej u mnie taki coś odpada. Jak przeglądałam różne inspiracje garaży to trafiłam na stronę maritom.pl gdzie odkryłam interesujące oferty garaży blaszanych, bardzo mi się taki pomysł spodobał i chce go zrealizować. Z pewnością koszta będą o wiele mniejsze jak przy budowanym. W dodatku firma zamontowałbym mi wszystko.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

20 kwie 2018, 21:23

A sam garaż z jakiego materiału chcecie wykonać? Bo jeśli mogę coś doradzić, to polecałabym Wam garaż betonowy. Na https://www.betblok.pl/garaze-betonowe-modulowe.php macie zresztą krótki artykuł na temat różnych rodzajów garaży - własnie betonowych, blaszanych i drewnianych, no i garaż betonowy wypada zdecydowanie najkorzystniej. Do produkcji takich garaży firma Betblok używa betony klasy C25/30, C30/37 lub C35/45, czyli naprawdę wysokiej jakości :)
Awatar użytkownika
naMarne
Posty:4
Rejestracja:20 kwie 2018, 23:05

20 kwie 2018, 23:09

Moja brama spisuje się całkiem nieźle.
maniekp
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:07 maja 2018, 21:33

10 lip 2018, 21:06

Dobra brama jednak musi trochę kosztować. Dobry materiał, sprawny mechanizm i odpowiednie ocieplenie. Hormann ma całkiem dobrze rozwiązane swoje bramy. No i napędy ma całkiem dobre. Do tego długa gwarancja, chyba jedna z najdłuższych na rynku. Widać są pewni swoich rozwiązań.
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

20 sie 2018, 19:59

A ja mogę polecić Ci swój wybór, czyli model RenoMatic Light od Hormann, której nic nie brakuje i do tego zapewniają w ich zakresie świetne warunki gwarancyjne na okres aż 10 lat. Zależało nam również na dobrej izolacji i odpowiednio działającej automatyce która w jej przypadku jest idealnie dobrana względem wielkości powierzchni.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

25 sie 2018, 21:26

Moim zdaniem najlepsza opcją jest brama automatyczna. To ogromna wygoda kiedy nie trzeba wychodzić z auta aby otworzyć garaż. Ja zdecydowałem się na bramę robioną przez firmę https://mtbram.pl/bramy-garazowe-krakow/ . Oni wykonują bramy garażowe na zamówienie. Przyjeżdżają zrobić pomiary i skonsultować wygląd bramy z klientem. Zlecenia wykonują szybko i bardzo solidnie.
Awatar użytkownika
meryl
Posty:4
Rejestracja:26 sie 2018, 14:34

26 sie 2018, 14:45

Ta brama, która zaproponowałeś wygląda całkiem nieźle.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

14 sty 2019, 18:50

Naszą bramę garażową udało się zakupić za sprawą firmy Rapi www.rapi.com.pl . To był dopiero wybór! Kompozycja rewelacyjnej jakości z równie porządną ceną, dokładnie tego poszukiwaliśmy. Może i dla siebie coś tam znajdziecie?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl