Ślubny fotograf

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

08 gru 2017, 15:23

Fotograf na ślub powinien się znać na robieniu zdjęć. To szczególna okazja i warto wynająć odpowiedniego. Później będziemy mieli fajną pamiątkę. Ten fotograf robi bardzo dobre zdjęcia https://krzysztofkozminski.pl/fotograf- ... e-wroclaw/ Warto go wybrać.
Sissi09
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:23 gru 2017, 21:17

23 lut 2018, 18:09

Zdjęcia ślubne to piękna sprawa. Warto sobie po wszystkim wydrukować kilka najładniejszych z ceremonii oraz sesji poślubnej. Ale to na czym nam zależy najbardziej to nagranie ze ślubu. Oglądałam ofertę na film weselny kraków i coraz poważniej o niej myślę. Wiem, że będę praktycznie nieprzytomna ze stresu w czasie ceremonii ślubnej i mało z niej zapamiętam więc chętnie sobie ją obejrzę na spokojnie. To samo tyczy się zabawy, na pewno nie będziemy we wszystkich miejscach naraz, więc potem fajnie będzie zobaczyć jak się goście bawili.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

09 mar 2018, 14:39

Podczas szukania fotografa warto wesprzeć się serwisami typu Obrazek . łatwo posprawdzać jakie są ceny i co oferowane jest w poszczególnych pakietach. Przydaje się przy późniejszych negocjacjach z wybranym fotografem. Przeglądałam tam zdjęcia ślubne i jestem pod dużym wrażeniem jak piękne są te zdjęcia i ujęcia.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

16 sty 2019, 21:05

Fotograf z Tomcolor http://tomcolor.pl/ wykonał dla nas rewelacyjne fotografie, będące pamiątką na całe życie! Zdjęcia ślubne w pełni oddają magię tamtych chwil, których nie zapomnimy do końca życia!
Megan1985Megan
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:03 sty 2019, 10:29

25 sty 2019, 16:34

Jak fotograf to tylko z polecenia. Ja na mój ślub zamawiałam fotografa od z mojej przyjaciółki.
Awatar użytkownika
darioZfestyn
Posty:16
Rejestracja:25 mar 2019, 07:25

25 mar 2019, 07:34

Ważna sprawa, ja do tego bym po prostu popytał wśród znajomych, aby coś pomogli wybrać. W końcu to zdjęcia na całe życue
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

31 maja 2019, 15:44

Zdecydowanie TOM COLOR www.tomcolor.pl !!! Jego oko uwieczniło znakomite chwile z naszej wspaniałej ceremonii. Gdy oglądamy te zdjęcia to wracają cudownie wspomnienia z tych chwil, których nie zamienilibyśmy na nic innego! Wesele, jak i gości także znakomicie obfotografował.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl