W co zainwestować?

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

12 sty 2019, 16:16

Wykorzystajcie tę okazję. Poznaj możliwość dużego dochodu tanim kosztem. Start-up firmy technologicznej Solargroup. Jak wiemy na przykładzie wielu innych firm, wykupując akcje firmy w jej początkowej fazie możemy zarobić od kilkuset do nawet kilku tys % na akcjach danej firmy. Startup kończy się 2020 r. Obecnie 7 etap. [ kończy się w lutym i przeskok do 9 etapu - inwestorzy wykupili duży udział i do tego szybki rozwój firmy spowodował przyspieszenie etapów ] Minimalna ilość akcji w tym pakiecie to 157 tys szt. Zakup za już 50 $ w ratach. Jeśli po zakończeniu start-up-a akcja osiągnie minimum 1 $ to zarabiasz ponad 500 tys zł. Możliwość zarabiania bez żadnego wkładu początkowego. Szczegóły opisane na stronie. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Solargroup-akcje-biznes.htm [ pracapewna@gmail.com ]
Awatar użytkownika
ramona
Posty:1
Rejestracja:12 sty 2019, 22:21

12 sty 2019, 22:28

Wyznaję zasadę, że najlepiej zainwestować w siebie :) Żadna inwestycja nie będzie tak widoczna i nawet jeśli się nie zwróci, my i tak będziemy zadowoleni. Wspaniałe wyjście ;)

_____________________________________
http://www.oto-samochody.pl/wentylacja-w-samochodzie-jak-o-nia-zadbac/
Awatar użytkownika
patryk89
Posty:1
Rejestracja:17 sty 2019, 08:24

17 sty 2019, 08:30

inwestycja w złoto jest zawsze na czasie
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

17 sty 2019, 08:51

W 'siebie' zawsze warto. Złoto ? nie koniecznie. W co najlepiej obecnie ? wyżej macie podany email, wystarczy zapytać. Zarabiam na inwestycjach od lat, każdy może jeśli zechce. I nie ma tu takiego czegoś że jak inwestycje to od razu musisz wkładać duże pieniądze. Można zacząć od każdej sumy. Jedynie trzeba wiedzieć gdzie, w jakiej firmie czy biznesie. Tą wiedzę mogę podać.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 sty 2019, 17:23

Ja zainwestowałem w mieszkanie rok temu i od tamtej pory je wynajmuję. To jest bardzo opłacalny biznes, zwłaszcza w takim mieście jak Krakow. Dzięki pomocy biura nieruchomości ABC-Dom kupiłem bardzo tanio mieszkanie w fajnej lokalizacji więc miałem sporo chętnych na to mieszkanie.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

21 sty 2019, 23:12

Dawno, dawno temu zainwestowałem w stare monety. Minęło wiele lat, postanowiłem je sprzedać. I to z jakim zyskiem! Udało mi się to za sprawą salonu numizmatycznego www.ksngibon.pl .
weris
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:28 mar 2017, 18:14

23 sty 2019, 17:45

kosz
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

02 lut 2019, 15:49

Wielu szuka sposobu na zarobienie tego przysłowiowego ' miliona' zł. Tu jest ta możliwość. Uzyskać go możesz na 2 sposoby. Wykupując dowolną ilość akcji tego start-apu. Czekasz ok. 1.5 roku na wejście na giełdę, sprzedajesz i masz pieniądze.
Drugi sposób - bez żadnej inwestycji. Osiągasz to samo, budując biznes przy wykorzystaniu programu partnerskiego. Poznaj firmę - wybierz sposób. Jak wiemy na przykładzie wielu innych, dobry start-up potrafi wygenerować miliony zł.
Wiedzę o tym, oraz jak zbudować biznes, znajdziesz na tej stronie.
https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Solargroup-akcje-biznes.htm
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

22 mar 2019, 20:29

Polecam jendak nastawić się na myślenie, że franczyza to ciężka praca i kokosy nie przychodzą od razu. Ja początkowo myślenie miałem inne, trochę sie zawiodłem, ale postanowiłem naprawić błędy zamiast się wycofać. Po licznych poradach od Pana Mirka Kozłowskiego z Multiserwisu, który na co dzień w kwestii franczyzy siedzi mogę śmiało powiedzieć, że poszerzyłem horyzonty i wiele mi to dało.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

22 mar 2019, 20:32

Zależy chyba też od stanowisk. Np. w agencjach jest sporo fajnych ofert, ale nie zmienia to faktu, że jeśli nie mamy fajnie wyglądających dokumentów, np. CV atrakcyjnego graficznie (warto się rozejrzeć za kreatorami jak np. SzybkieCV) to nici z naszych planów zatrudnienia...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl