Likwidacja spółki?

Kwestie prawne przy prowadzeniu firmy, prawo spółek, doradcy prawni - wymieńmy się doświadczeniami.

Moderator:mkamil

TDMT

02 paź 2009, 18:56

Mam zamiar zlikwidować swoja spółke z o.o. którą prowadze od 5 lat, jednak nie jestem zbytnio zorientowany jak to formalnie wygląda.

Mimo to mam pewne watpliwosci czy proces likwidacji spółki opisany w tym artykule daje się w praktyce przeprowadzić. A co jeśli wierzyciele się nie zgodzą?

Jeśli ktoś z was posiada praktyczną wiedzę w tej kwestii to proszę o udzielenie mi kilku porad co mam zrobic w tej sytuacji.
Z góry dzięki za odp.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

23 lip 2018, 17:44

Hejka,
znalazlam ciekawy i wartosciowy artykul na ten temat - na bloku kancelarii adwokackiej (wiec w 100% pewny i rzetelny): ktmh.pl/wylaczenie-wspolnika-czy-likwidacja-spolki-co-zrobic-gdy-wspolnicy-sa-w-konflikcie/ - mam nadzieje, ze sie przyda i rozwieje sporo Twoich watpliwosci. Aha, mozna u nich znalezc takze i inne artykuly - oczywiscie darmowe - warto poczytac, gdyz zawarte w nich informacje sa sprawdzone i zgodne ze stanem prawnym.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl