Współpraca - Tanie Mieszkania i Domy w Hiszpanii

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
inmobil
Posty:1
Rejestracja:11 sty 2018, 03:16

11 sty 2018, 03:19

To nie oferta handlowa a współpracy, ewentualnej spółki.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą banków hiszpańskich, które są w posiadaniu nieruchomości przejętych od dłużników i oferowanych po cenach preferencyjnych (najczęściej do wysokości zadłużenia dłużnika wobec banku), często kilkukrotnie niższej od ceny rynkowej. Ceny zaczynają się już od 5000 euro.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.
Na prywatnej stronie:
http://inmobilia.pl
publikuje aktualne dostępne oferty otrzymywane z banków.

Nie jestem pośrednikiem a jedynie pomagam w sprawdzeniu danej nieruchomości (robię rekonesans, przygotowuje dokumentacje fotograficzną, sprawdzam dokładnie wszystkie informacje dotyczące nieruchomości ułatwiające podjęcie decyzji)
Mogę zająć się remontem zakupionej nieruchomości, wynajmem itp. Posiadam własne środki finansowe na ewentualną inną formę współpracy.

Mieszkam w Hiszpanii. Znam rynek i mogę pomóc we wszystkim.
Awatar użytkownika
Czookos
Posty:4
Rejestracja:06 kwie 2018, 19:18

06 kwie 2018, 19:24

Dla mnie to wciąż jest drogo...
Awatar użytkownika
cbie1
Posty:1
Rejestracja:19 maja 2018, 18:02

19 maja 2018, 18:11

radze uwazac na te oferty ,sa tez na innych portalach , wyslalem tej osobie pieniadze juz ze cztery terminy zwrotu minely a on ciagle nowe bajki wymysla , oczywiscie na wszystko mam dowody
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl