Edukacja nasza i dzieci

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

18 gru 2018, 12:38

Edukacja i rozwój intelektualny człowieka jest wazny na każdym etapie naszego życia. Aby poprawić swój rozwój intelektualny oraz koncentrację warto zasięgnąc pomocy w Brain Gym https://braingym.pl/ Warto umówic sie na bezplatną konsultację i dobrac program dostosowany do swoich potrzeb. Dzieki programowi szybciej sie koncentrujemy i mamy większą pewność siebie.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

29 mar 2019, 15:33

Uważam, że największy rozwój intelektualny dostarczy nam uczelnia, studia. Tak przynajmniej było w moim przypadku, za sprawą edukacji z zakresu administracji w biznesie. Z tej nauki skorzystałem na Gdańskiej Szkole Wyższej http://www.gsw.gda.pl/ oferującej ten kierunek na najwyższym poziomie. Myślę, że w przyszłości wyślę tam również moje dzieciaki!
Awatar użytkownika
inez
Posty:4
Rejestracja:31 mar 2019, 11:13

31 mar 2019, 11:17

Niestety w dzisiejszych czasach edukacja jest na bardzo niskim poziomie. Nauczyciele nie potrafią zainteresować dzieci.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

09 sty 2020, 19:17

Jestem logopedą i powiem Wam, że jakość materiałów do nauki ma ogromny wpływ na rozwój dziecka. Ja stosuję te z oferty KOMLOGO komlogo.pl , które spisują się znakomicie.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

13 lut 2020, 10:40

jeśli chodzi o syna to nie miałam wątpliwości i 2 lata temu zapisałam go do prywatnej szkoły polsko-angielskiej Edison ( na Wilanowie w Warszawie). To prestiżowa placówka - wysoki poziom, dużo ciekawych zajęć fakultatywnych i nauczyciele - doświadczeni, otwarci kulturowo. Kameralne klasy, nowoczesne metody nauczania. Dyrekcja też zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl